Ви виступають проти плану медичного страхування реформи для подарункової карти

Незалежно від того, як людина відчуває про реформу охорони здоров’я, люди з обох сторін спектру цілому згодні, що це серйозне питання, яке вимагає ретельного розгляду. Важливо також для тристоронніх висловити свою думку політикам, які їх представляють, чи дійсно вони вважають, що нинішній законопроект є кроком вперед або турбуватися про його вплив на їх існуючого плану медичного страхування. Тому, на жаль, деякі інтернет-маркетологи працюють вводить в оману реклами, які обіцяють нагороди – такі як віртуальна валюта для онлайн-ігор або реального подарункові карти – Водночас заохочуючи споживачів відправити Вашінгтоні лист протилежні реформи.

Фірми, відповідальні за ці оголошення Webclients є нашим партнером мережу, і вони працювали з коаліцією десяти медичних працівників страхової план, який включає в себе Blue Cross Blue Shield. Слід визнати, що банерна реклама для реформи охорони здоров’я Отримати правою явно не потребують веб-серферів, щоб відправити форму листа для того, щоб отримати нагороду. Тим не менш, що заява про відмову буде похований в дрібному шрифті після сторінок, пов’язаних зі здоров’ям питань обстеження, яке включає в себе питання з проханням чи ні обстеження бере хоче отримати право реформи охорони здоров’я. Користувач повинен відповісти «так» для того, щоб антиурядові страхової план сторінки спливав, але формулювання розпливчасті. Різні люди мають різні думки про те, що ідеальна реформи охорони здоров’я тягне за собою.

Мова йде не лише громадськості супротивниками варіант, який використовував це кілька оманливої ​​реклами. Американська медична асоціація була одна, яка запропонувала безкоштовні подарунки на сторінці, яка попросила споживачів відправити заздалегідь написаним електронній пошті їх конгресмени підтримуючи розширення доступу до плану медичного страхування. Такі оголошення поклав хмара над тим, що має бути справжньої політичної промови. За словами представника коаліції Get Реформа охорони здоров’я правою, майже два мільйони листів було надіслано з початку кампанії протягом літа. Хоча переважна більшість з цих листів були, звичайно, законно, це одкровення ставить під сумнів їх точність в якості міри загального настрою в суспільстві. До їх честі, представник заперечує, що така реклама була придумана ними: насправді, їх рекламна політика з інтернет-маркетологів зокрема, забороняє пропонувати грошові премії в обмін на такі політичні дії.

Феномен нагороду реклами в Інтернеті є спірним. Він заманив багатьох нічого не підозрюють користувачів напрямку повної відмови від особистої інформації в обмін на подарункові карти або окуляри, які можуть бути використані для купівлі об’єктів у Facebook популярної гри, як Mafia Wars і FarmVille. Багато споживачів, які натискають на ці оголошення, як правило, молоді і не мають інформації, кредитних карт, щоб купувати речі в Інтернеті безпосередньо. Це абсолютно законно, але часто полює на вікові групи, які є імпульсивними і може хибно вважати, що відправлення листа проти реформи охорони здоров’я потрібно отримати пропозицію. Практика компенсуючих людей за їх появу підвищення підтримки з політичних причин, підбадьорений лобістські групи, такі, як плани Америки медичного страхування, відомий як Astroturfing. Незважаючи на те, що це законно, його етичність сумнівна. Цей примірник можна було порівняти з новою формою “віртуальний Astroturfing”, який має намір обдурити політиків повірити здоров’я у віданні уряду страхової план має меншу суспільну підтримку, ніж це може насправді є. Такі дії, можливо, було незначний вплив на вибір Сенат відмовитися від суспільного вибору в законопроект реформи охорони здоров’я, у зв’язку з їх розглядом його як політично неспроможним.

Крім того, якщо значний відсоток тих, хто направляє букви підліткам, особам, які не є поточними виборців може бути рульове сенаторів і представників таким чином, що насправді не представником населення. Є, на жаль незастрахованих дітей, але більшість з них можна придбати охоплення; або через план медичного страхування з батьками роботу, або урядів штатів SCHIP програм. Швидше за все, медичні страховики виплатили для кожної букви представлені; фірма веб-маркетингу, то створюються обстеження та кампанії навколо нього. Webclients заперечує, що вони ніколи не закінчувалися такі оголошення, але засоби масової інформації підтвердили джерела доказів. Ці кампанії, схоже, зупинився на даний момент. Будемо сподіватися, що дискусії і думки про реформу охорони здоров’я прийде тільки в серцях і умах людей, а не рекламодавців і лобісти з обох сторін, в майбутньому.