Ви будете насолоджуватися низької вартості автострахування з цими 6 порад

Хочете скоротити витрати на страхування? То ви читаєте цю статтю вам потрібно. Я буду обговорювати багато перевірені часом рекомендації, які зроблять вас право на різні знижки. І це буде без зниження рівня охоплення ви отримаєте. Ось вони …

Постачальники пропонують певні знижки для своїх нинішніх клієнтів таким чином, щоб отримати більше бізнесу від них. Ці знижки візерункові таким чином, що кожен щось виграти. Для страхової компанії, вони в кінцевому підсумку подобається більше бізнесу без необхідності випробовувати нормальні штам отримання нових клієнтів, поки клієнт задоволений тим, що він / вона має потрібну прикриттям для набагато менше.

Кілька автомобілів знижка цілком доступне одному з цих ексклюзивні знижки. Це досить легко піти за надані у вас є більше одного автомобіля. Все, що вам потрібно зробити, це отримати освітлення для кожної з ваших машин з тієї ж страхової компанії. Але в цей момент я повинен зробити цей пункт: краще для вас, щоб зробити великі порівняння товарів і цін, перш ніж ви виберете для цієї знижки. Перевірте, що ви виграють зі знижкою проти того, що ви отримаєте, якщо ви робите покупки від компаній, які мають найдешевші пропозиції на кожен з ваших різних транспортних засобів.

* Ви повинні зробити багато чого у ваших силах, щоб гарантувати ваше ведення дійсно зрілим і не порушує ніяких правил дорожнього руху взагалі. Переваги ногу цієї точки зору не перелічити. Якщо ви дуже обережний водій, то ви знизите ймовірність вас бути винен у зіткненні. Це означає, відповідно, що ви будете мати менше претензій відповідальності, якщо такі є. По-друге, ви знизите ймовірність подачі позову на ремонт в результаті нещасного випадку. Навіть якщо ці інші два були достатня причина, ви будете тримати низьку швидкість, тому що ніщо у вашій водіння запису не виправдає посмикування його.

А ви зрозуміло, що існують концесій на водіїв, які не подавати позови на тривалий період? Ви можете дізнатися більше про це і інших переваг водіння відповідально від вашого агента. Навіть якщо ви не маєте права на будь-які поступки, то, що ви тримаєте все від гріха подалі насправді те, щоб бути по-справжньому пишатися, на мій погляд.

* Ви можете скористатися велика кількість знижки, якщо ви розумієте, як їх отримати. Хороша знижка Драйвер це той, який кожен водій повинен насправді прагнемо, щоб претендувати на. Вище і поза спеціальну знижку вона дає Вам, пов’язаних переваги, які ви отримаєте, якщо ви маєте право на це не перелічити.

, Які вважаються хорошими водіями? Ми всі їх знаємо. Вони люди, які дотримуватися правил дорожнього руху послідовно. Або, принаймні, люди, які ще не були серйозними, що порушують правила дорожнього руху. Той факт, що ця культура водіїв дійсно навряд чи подавати позови через їх обережності, вони зазвичай воліють профілі ризику для будь-якої страхової компанії там.

* Попросіть вашого агента особисто про всі знижки доступна для вас з обраної вами страхової компанії. Так як агенти теж людини вони не можуть пам’ятати, щоб розповісти вам про деякі знижки ви право на.

Ви знизити ймовірність, що це відбудеться з вами, якщо ви берете на себе зусилля, щоб попросити вашого агента серйозно розповісти вам про кожного знижки, яку можна отримати. Можливо, вам доведеться дуже приємний сюрприз!

* З автоклубу може залучити знижка з хорошим кількістю страхових компаній. Навіть якщо ви не повинні дивитися, щоб бути надані величезні знижки для цього, кожен трохи знижку ви можете зібрати буде додати до багато, коли додані до інших такі знижки.

* Кредитний рейтинг потенційного клієнта в даний час є дійсно основним чинником, який проходить довгий шлях, щоб встановити, чи є така особа має право на отримання низькими цінами. Якщо ваша кредитна історія відмінна, то ви можете бути впевнені, що ваша ставка буде дешевше будь-який інший річчю рівних умовах.

Постачальники враховують кредитну історію потенційного клієнта в даний час, тому що вони стверджують, що вони помітили паралель між фінансовою безвідповідальності і безвідповідальність під час водіння. Незважаючи на те що всі ми не могли б прийняти це положення, ми всі визнаємо, що підвищення кредитного рейтингу є хорошою справою. Не забувайте, що є необхідні бесіди з вашим агентом, як тільки ви відновити ваш кредит. В іншому випадку, ви можете шукати більш доступними цінами в інших місцях.