Висока вартість від жиру – впливають не тільки вашому здоров’ю, але ваш гаманець EasyToInsureME

Якщо ви один з 127 мільйонів американців надмірна вага, зайві кілограми надають додаткове навантаження на ваш гаманець, а також ваше здоров’я. Медично доведений 3-крокову програму доктора CW Рендольфа працює на клітинному рівні, щоб допомогти вам втратити ці фунтів, захистити своє здоров’я і покласти долари назад до кишені. – Надмірна вага і ожиріння американці витрачають $ 700 більше на рік на медичні рахунки, ніж ті, хто не є надмірна вага, (EasyToInsureME) відповідно до недавно випущеної економічного аналізу. Зайва вага не тільки обтяжує ваше здоров’я, але й коштує вам більше. Страхові компанії визнають, що час жир підвищує ризик хвороби серця, інсульт, проблеми з суглобами, діабет і навіть хвороба Альцгеймера. Справді, деякі плани медичного страхування в даний час вимагають осіб з надмірною вагою сплачувати вищі премії, доплати або обох. Крім того, страхування життя витрати на надмірну вагу продовжують рости то й потрійний або навіть у п’ять разів нормальні страхових премій.

Цифри також показують, що багато американців відчайдушно намагаються останньою модою в спробі схуднути витративши в цілому $ 33 млрд на рік втрата ваги супутніх товарів. У тому ж дослідженні, є також свідчення того, що надмірна вага працівники часто отримують меншу заробітну плату, ніж їх підгонки та оздоблення співробітників. CW Рендольф-молодший, автор MD від живота жир живота Плоский говорить мільйони людей відчайдушно стежити за їх вагою повзти вгору з року в рік, вважаючи, що зайві кілограми і їх зміна форми тіла є неминучим результатом старіння. Рендольф розвінчує “віковий ваги міф. Він каже, що нарощування ваги, який зазвичай починається в середині життя більше про Рівні гормонів, віку або калорій.” Якщо ви намагалися вправи з одним або декількома медичними звуку дієт (наприклад, South Beach Diet, зони або середземноморської дієти) і схвильовано втратив кілька фунтів тільки йо-йо назад, як тільки ви повернулися до “нормального” харчуванню, не здаватися “, говорить Рендольф.

“Ті, завзяте фунтів може мати більше до того, що відбувається всередині вашого тіла на клітинному рівні, ніж ви – чи ні -. Покласти в рот” У своїй другій бестселер, від живота жир, щоб живіт плоским, доктор Рендольф описує, як вікове зниження вироблення гормонів часто в поєднанні зі стрес-індукованої джеми гормону трафіку встановлює вас на клітинному рівні, щоб упакувати все більше і більше фунтів – особливо навколо живота, сідниці і стегна – щороку у віці від 35 до 55 років. Це погана новина. Доброю новиною є те, що можна безпечно, ефективно і природно відновити оптимальний баланс гормонів у вашому організмі. Як тільки ви це зробите, внутрішній перемикач ваше тіло, нарешті, перевернути каталізує ці фунти танути раз і назавжди. Рішення доктор Рендольф нешвидко виправити або захоплення. Він викладає медично доведений Трирівнева Живіт плоский план, який включає конкретні дієти, способу життя рекомендації (управління стресом і методи вправи) і харчові добавки, які, за сумісництвом, відновлення оптимального внутрішнього балансу в організмі гормону.

Його план простий, для гаманця та легко дотримуватися протягом усього вашого життя. Більшість його пацієнтів на Трирівнева живіт плоским доповіді плану втрати від восьми до дванадцяти фунтів в перший місяць і чотири або більше дюймів від їх талії. Доброю новиною є те, що тримати фунтів сходить і, перш ніж ви це знаєте, ви можете викинути ці пружні талії джинсів. Більшість людей, які потребують втратити від 25 – 35 фунтів повідомити оптимальні результати після трьох-чотирьох місяців. Ще краще, якщо ця програма здорового серця і рак захисні. Поліпшення здоров’я і більш тонкий торс допоможе вам заощадити реальні гроші в довгостроковій перспективі. “У цій економіці, кращі інвестиції вашого здоров’я”, говорить доктор Рендольф. “Витратьте час, щоб дізнатися і зрозуміти, що насправді в результаті чого вам бути товстим, а потім взяти три важливих кроки, щоб отримати, що вага від раз і назавжди. CW Рендольф, MD, міжнародно визнаний медичний експерт в області біо-ідентичні Замісна гормональна, успішно лікував тисячі жінок і чоловіків з дисбалансом гормонів протягом більш ніж десятиліття.

Він є сертифікованим акушер-гінеколог, який практикував як компаундування фармацевт, перш ніж повернутися в медичну школу. Доктор Рендольф також співзасновник природний гормон інститут Америки, дипломат з Американської ради з холістичної медицини і член Міжнародної академії Погіршує фармацевтів. Він продовжує бути частим динамік для медичних і жіночих організацій по всій країні, а також є співавтором бестселера, від гормональної Пекло на гормональну Ну.