Виграш кредиту – інформація про страхування автомобіля

Через різке зниження вартості відразу після покупки, як правило, існує період, в якому сума заборгованості за позикою на покупку автомобіля перевищує вартість автомобіля, яка називається “Догори дригом” або негативним капіталом. Таким чином, якщо автомобіль пошкоджений і не підлягає ремонту економічний на даний момент, власник буде як і раніше зобов’язані потенційно тисячі доларів за кредитом. Ескалація ціни на автомобілі, довгострокові автокредити, і зростаюча популярність лізингу народила GAP захисту. GAP відмови забезпечують захист споживачів, коли «щілину» між фактичною вартістю їх автомобіля і суми, належні компанії банку або лізинг. У багатьох випадках, цей вид страхування буде також оплатити франшизу на первинній страховий поліс. Така політика часто пропонуються у продажу автомобілів, як порівняно низька вартість доповнення до позичку на купівлю автомобіля, що забезпечує покриття протягом всього терміну кредиту. GAP страхування не завжди окупаються повну вартість кредиту, однак. Ці випадки включають, але не обмежуються ними: 1. Будь-які неоплачені прострочених платежів проводиться в момент втрати 2. Розстрочкою платежу або розширень (зазвичай називається пропускає або пропустити платіж), 3. Рефінансування кредиту автомобіль після політики був придбаний, або 4. Штраф за прострочення платежів або інші адміністративні збори оцінювали після початку кредиту. Таким чином, важливо, щоб страхувальник, щоб зрозуміти, що вони можуть все ще повинен за кредитом хоча GAP політики був куплений. Нерозуміння цього може призвести до кредитора продовжують свої засоби правового захисту, щоб зібрати баланс і потенціал пошкоджених кредит.

Споживачі повинні знати, що кілька держав, у тому числі Нью-Йорк, вимагають кредитори орендовані автомобілі, на GAP страхування у вартість оренди самої. Це означає, що ціна, зазначена щомісячна дилером повинна включати GAP страхування, будь то окреслена чи ні. Тим не менш, недобросовісні дилери іноді полюють на нічого не підозрюють людей, пропонуючи їм GAP страхування з додатковою ціною, у верхній частині щомісячного платежу, без згадки вимоги держави.

Крім того, деякі продавці і страхові компанії пропонують так званий “повне охоплення втрати”. Це схоже на звичайні GAP страхування, але відрізняється тим, що замість того, щоб заплатити негативний власний капітал на транспортний засіб, який являє собою повну втрату, політика надає певну суму, як правило, до $ 5000, до купівлі або оренді нового автомобіля. Таким чином, в деякій мірі відмінність не має ніякого значення, тобто в будь-якому випадку власник отримує певну суму грошей. Тим не менш, при виборі, який тип політики покупки, власник повинен розглянути питання про те, у разі повної втрати, це більш вигідно для нього, щоб мати при собі поліс погасити негативний власний капітал або надати авансовий платіж на новий автомобіль .

Наприклад, припустимо, до повної втрати автомобіля оцінюється в $ 15 000, але на яку власник повинен $ 20 000, є “розрив” у розмірі $ 5000. Якщо у власника є традиційні покриття розриву, “пропуск” буде знищена, і він чи вона може купити або орендувати інший автомобіль або не хочуть. Якщо у власника є “повне охоплення втрати”, він чи вона будуть мати особисто покриття “пробіл” у розмірі $ 5000, а потім отримати $ 5000 до купівлі або оренді нового автомобіля, тим самим або зменшення щомісячних платежів, у разі фінансування або лізинг, або від загальної вартості покупки у випадку прямої покупки. Таким чином, рішення по яким тип політики буде придбати в більшості випадків, буде проінформований чи власник може погасити негативний власний капітал у разі повної втрати та / або є він або вона остаточно купити новий автомобіль.

дізнатися більше на пошук дешевого страхування автомобіля блог