Вибір правильного професійного консультанта страхування

Одним з ключових керівних принципів страхування не ризикуйте більше, ніж ви можете дозволити собі втратити, що означає, що мають усі основні області ризику у вашому житті добре покриті страхуванням і вона вимагає вибору правильного професійного консультанта страхування.

Автомобільні, будинки, яхти парасольку і іншу особисту політику, так як вони продали оболонки, рідко, якщо взагалі, охоплюють всі ваші основні майна та відповідальності ризиків. Але вони будуть охоплювати більшість, якщо не всі, з цих основних ризиків, якщо вони налаштувати під свої потреби з належною лімітів та відповідних підтверджуючих охоплення. Налаштування політики вимагає великого досвіду і догляду за покриттями. І саме тому, для більшості людей, пошук і найм найкращого радника має бути дуже високий пріоритет, коли справа доходить до покупки страховки.

Ми постараємося розібратися в страхуванні за допомогою наступної історії, перш ніж знайти праву консультант:

Припустимо, що ви сказали, вам потрібна операція на головному мозку. Якщо ви ходите по магазинах для нього, як багато людей магазин для страховки, ось те, що ви робите: ви починайте телефонувати по місту, отримувати котирування по телефону. Ви, напевно, не зовсім впевнений, які операції на головному мозку вам потрібно, так що ви вирішили отримати ціну на вигляд, що ви думаєте, що ви, мабуть, необхідно. Ви отримуєте цитати з на всьому протязі – від хірургів, клініки, лікарні і навіть лікарів-інтернів школі. Ви не стурбовані навичка – справедлива ціна. Зрештою, це всього лише операція на головному мозку.

Ви знайти клініку, яка буде робити операцію ви думаєте, що потрібно для найнижчою ціною. Ви реєструєтеся для операцій на головному мозку. Стажер, який підійшов до телефону, коли ви називали чи після операції, хоча один з кращих хірургів мозку в області працює для клініки і зробить операцію за тією ж ціною, як стажер. Стажер, не вистачає досвіду, щоб діагностувати точну тип операції вам потрібно, виконує операції ви просили в цитаті. Топ нейрохірург знав би достатньо, щоб визнати, що те, що ви просили, був неправильний процедури для вас і буде поставити вас на ризик серйозного пошкодження мозку. Вона б рекомендував іншим, більш дорогим, але набагато корисніше замість хірургії.

Страхування є не операція на головному мозку. Але це не товар як. Мораль цієї історії в тому, що якщо ви ходите по магазинах для страхування, як це, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку з неправильним діагнозом, з можливими серйозними побічними ефектами, і з менш кваліфікованим консультантом, ніж вам потрібно, і, можливо, були за тією ж ціною.

Відповіді на ці питання до себе, вони допоможуть знайти страхової консультант легко:

Чи хочу я моє життя, здоров’я, інвалідність, довгострокового догляду та інших покриттів з тим же радником? Ви будете мати кращий дизайн програми, якщо ви можете знайти один консультант з досвідом, щоб контролювати всю програму – експертиза в кожному виді особистої політики. Принаймні, це мудро, не більше двох радників з якими ви працюєте.

Є регулярною, щорічний огляд важливо для мене? Якщо це так, додати це до списку покупок. Я рекомендую регулярні огляди. Добре розроблений план страхування починає іржавіти з охопленням прогалин, якщо це не полірували кожен рік або два.

Чи є у мене бізнес на дому? Якщо так, то ви повинні знайти когось з невеликим досвідом страхового бізнесу. Додамо, що до списку.

Є претензії вищої кваліфікації важливо для мене? Ви хочете, щоб кращі можливі претензії коучинг, щоб збільшити ваші вимоги, якщо ви подаєте це? Хочете радника досить досвідченим, щоб воювати, успішно, за свої права, якщо ваша претензія несправедливо відмовлено або недостатньо?

Поряд з цим, з уст в уста завжди є одним з кращих джерел при пошуку професійного консультанта страхування.