Вибираючи Transporter найдешевших ходу

Ви приземлилися, що нову роботу в іншому мегаполісі, ви пенсію поза державою, твоя сім’я росте, і прийшов час для оновлення. Всі ці великі ознаки, що життя йде добре. Тримайте її йде добре, вибравши найкращий двигун, щоб отримати Вас місце, куди ви йдете.

Поради про вибір двигуна

– Виберіть тип двигуна необхідно, схожий на переселення служби, міждержавні зміщення компанії, рідний двигун, пакет-і-стек службових, побутових вантажовідправника або вантажоперевезення обслуговування.

– Запитайте ваших друзів або сусідів, які перейшли тільки останнім часом для рекомендацій. Слово-в-рот напрямок є кращим способом, щоб бути впевненим двигунів буде робити велику роботу.

– Запитайте потенційних вантажників для посилань, і називати їх, щоб побачити, як радий їх клієнти.

– Отримати письмове оцінками як мінімум від трьох вантажників раніше, ніж рішення.

– Для зниження ціни на погодинну короткого перекладу, намагаються зробити як багато роботи вашої власної особистості, як це можливо.

– Подумайте про те, варто чи ні ви бажаєте його автору, щоб упакувати і те, що різні додаткові можливості компанії ви будете вимагати.

– Знати різницю між обов’язковими і необов’язковими оцінок. З прив’язкою оцінку ви розумієте, передчасно, що ваш переїзд буде коштувати. Тим не менш, він додатково означає, що ви не можете додати щось ще, що ви, можливо, зупинилися в ході оцінки. З додатковим відкритим необов’язкового оцінкою, немає ніяких обмежень на те, що ви можете надіслати. Остаточний витрат цілком може бути більше або зменшуватися, ніж оціночна вартість, спираючись на фактичну вагу вантажу.

– Інформувати двигуном будь-якого досяжного незвичайними умовами, подібно доступу або проблеми паркування, на обох кінцях так що ваша оцінка може бути більш точним. Якщо двигун не дізнатися про можливі проблеми заздалегідь, далі ціни можливо застосувати.

– Переконайтеся, що двигун має ліцензію і право. Ви зможете запросити у державних органів, що регулюють перевезення провайдерів, або подивитися в телефоні під керівництво комунального комісії (Кроу) або Департаменту транспорту (DOT).

– Витратьте деякий час, говорячи з кожним передачу компанії. Якщо вони не поспішайте, щоб знати ваші передачею хоче, це хороший знак, що вони забезпечать чудовим обслуговуванням. Якщо корпоративна представники не приємно і корисно, подзвонити кому-небудь ще.

Питання, які слід уникати при виборі двигуна

– Не приймайте оцінки по телефону. Переміщення є складним підприємством з багатьма змінними, і це недосяжна запропонувати точну цитату з нашими бачачи майна та елементів для переміщення.

– Не приймайте все, з вами, щоб покінчити з на різні цілі. Це дозволить додати витрати на ваш рух, яке можна було б уникнути. Рекомендується для усунення небажаних гаджетів раніше, ніж ви прогрес, так що вам не доведеться шукати місце для їх пізніше.

– У випадку, якщо ви в пошуку вантажників в Інтернеті, не забудьте зробити не використовуйте брокера. Як тільки у дилера, що ви рекламуєте, він продає роботу за високою ціною і не несе відповідальності для вас. З дилером, ви аж ніяк не знаєте, хто збирається показати на день переїзду, і вони будуть часто стягують вам більше, ніж брокера привело вас очікувати.

– Не допускайте зміщення компанії приманки ви з низькою погодинної ставки. Ви платите за ваші речі будуть відправлені професійно, а не для найбільш економічно ефективний варіант. Пам’ятайте-ви отримуєте те, що ви платите.

Питання для обговорення потенційних вантажників

Будьте впевнені, ви отримаєте рішення на ці питання раніше, ніж ви виберіть двигуна.

. Чи існують додаткові витрати, якщо вантажники повинні піднятися додатковий сходовий проліт, навіть якщо я не дізнався про це при бронюванні?

. Що таке приблизний час доставки і як рушійна сила повідомити мене?

. Якби я упакувати себе, що вид упаковки матеріал підходить?

. Як і коли я можу оплатити? Гроші, банківські картки, особисті або ліцензованим?

. Будете розбирати двигуни кожну дрібницю, і чи будуть вони зібрати всі елементи на місце призначення?

. Після попереднього важать, чи буде подальше важити, щоб дізнатися точну ціну?

. Якщо я купив охоплення страхування відповідальності, і я повинен зробити заяву, що цей процес?

. Як довго ваша компанія була в підприємстві? Як багато досвіду зробити вашу пакувальників та водіїв? Ви пропонуєте зберігання і, при необхідності, ви ліцензію на міждержавні перевезення?

Бути наполегливим, задаючи питання. Ви отримали відповідну бути впевнені про ваш вибір у вантажники.

Необхідні документи для переїзду

Переконайтеся, що ці документи надаються двигун раніше, ніж свій хід.

– Сертифікати страхового покриття відображення всіх необхідних зобов’язань страхового покриття.

– Письмову оцінку.

– Доказ персоналу компенсації охоплення, яка в змозі захистити вас від юридичної відповідальності у разі хтось постраждав.

– Фактуру накладну-статутної договір між Вами і двигуна, який визначає службі компанії погоджується надати.

– Перелік предметів. Водій буде поточної інвентаризації до вас на ваш підпис після ван завантажений і ще раз, коли вантаж досягає вашого нового будинку.

Перехід, як правило, травматичного час, однак майте на увазі, багато десятків мільйонів людей оселилося раніше, ніж ви. Зробити велику частину мудрості, отриманої, виконайте такі дії, щоб мати гладку переклад можливо.