Вибираючи необхідні страхові над непотрібними

Яка попередила споживачів, що вони могли б витрачати тисячі фунтів свої кровно зароблені гроші на непотрібні страховки? Споживач тіло говорить, що страхування життя, автомобілів, будинків і зміст страхування має життєво важливе значення, проте він стверджував, що інші політики, такі як продовження гарантії, страхування крадіжки та захисту платежів може виявитися марною тратою грошей.

Компанія рекомендується, щоб люди переглянули свої поточні страхові поліси, щоб вони були адекватними кришку. Багато людей платять за страхування для нових речей, які вони вже охоплені існуючими для політики, і деякі з них виймаючи кришкою, яка дуже малоймовірно виплачувати.

Прикладом цього є крадіжки особистих страхових покупців, які вже включені в їх банк або будівельне суспільство в Банківський кодекс, який вказує, що жертви мають бути відшкодовані.

Які? продовжував стверджувати, що поліси страхування життя часто включають в себе смерть від нещасного випадку і травми кришку, і мобільні телефони застраховані зміст. Це платить, щоб бути застрахованим у випадку, якщо щось має статися, але платити двічі за одне і те ж це марна трата грошей.

Оплата страхового захисту (ІЦВ) до себе пильну увагу, з яких? протягом тривалого часу, компанія відзначила, високі ціни на премії та високі перешкоди, які часто мають на увазі страховики не платитимуть на політику. PPI як передбачається, покриває виплати по позиках, іпотечних кредитах і кредитних картах, якщо позичальник опиняється в ситуації, коли вони не можуть задовольнити самі платежі, він був широко критикують за надмірну ціну і тільки пропонують обмежені переваги для клієнтів.

Автором якому гроші Економія Довідник, Тоні Левін сказав: “улюблена фраза страхової галузі є” спокій “, але він використовує це, щоб виправдати політику, які стоять багато, і майже неможливо подати позов проти,
“Замість того, щоб сліпо слідувати тому, що продавець каже, люди повинні проводити оцінку ризиків у свою власну, і зробити усвідомлений вибір про те, вони насправді потрібно страхування, і чи варто це премію.”

PPI зіткнулася багато критики за останні кілька років, на початку цього місяця HFC був оштрафований на £ 1 м з фінансового регулювання і нагляду, для забезпечення не 163 000 своїх клієнтів були належним чином поінформовані, коли вони купили PPI від компанії.
Це був дев’ятий штрафу в цьому типі фінансовий регулятор нав’язана страховиків за те, в цій області. Службу фінансового омбудсмена (ФОС) також повідомив, різке збільшення скарг споживачів про політику PPI.

Останній фінансовий рік 2000 бачив скарги про PPI, зареєстровані в компанії, за перші дев’ять місяців нового фінансового року побачив 5000 скарг. Паралель до цієї цифри 30% більше скарг про страхування автомобіля був також записаний.
У відповідь на які? обстеження пошук, Асоціація британських страховиків (ABI) сказав, що споживачі повинні ретельно дослідити їх варіанти, перш ніж приймати будь-яке покриття для забезпечення його необхідною покупки. Як які? прокоментував Є деякі види страхування, які є необхідними і кількість дешевих полісів страхування життя доступні означає, що це не є неможливим, щоб бути покриті за правильні речі, уникаючи при цьому неправильно.

Директор ABI, Нік Старлінг, сказав: “Важливо, що люди дивляться на їх індивідуальних обставин для забезпечення їх належного страхування для своїх потреб, зокрема для зміни життя події, такі як безробіття і погане здоров’я.”

«Продаж страхування регулюється але споживачі також повинні ставити питання, щоб вони могли вирішити, якщо продукт підходить для них”, продовжив він.

Сказала Старлінг, що АФН стверджував, що якщо продається правильно PPI страхування можуть бути передбачені й цінні захист будь-яких клієнтів, які повинні вимагати.