Вибираючи Каліфорнії страхового покриття

Один з найбільш неприємних та складних речах, що середній американець повинен зробити, це магазин для страхування. Лі, який включає автомобіля, здоров’я, життя або страхування домовласників, все це роблять в певній точці. Деякі люди по магазинах навколо себе або найняти агента, але набагато більше просто прийняти страхової вони думають, що вони можуть дозволити собі, не беручи другий погляд. Більшість видів страхування мають ряд загальних рис: політики повинні бути розглянуті, франшизи, щоб встановити і закони, які необхідно дотримуватися, щоб назвати декілька. Для громадян Каліфорнії пошуках страхового агента Orange County може дати, саме головне пам’ятати, що пошуки терпляче придбає найнижчий премій з краще висвітлення можливо.

Страховий план, в найпростішому вигляді, являє собою набір політик, які сторони домовилися зберегти у разі аварії чи стихійного лиха відбуваються. Різні політики призначені для роботи для різних людей. Вони можуть бути трохи, і відносно простий або достатньо складно. У той час як більшість страхування життя пропонує два типи політики – і постійні – для двох типів притулку страхування життя, страхування автомобіля має широкий спектр стратегій, які водій може змішувати і поєднувати, щоб відповідати його особистим потребам. Політика повинна бути обрана з турботою і трохи здорового глузду, наприклад, поза країною медичну страховку має сенс тільки для тих, хто планує часто подорожують.

У багатьох держав є закони, що вимагають певної кількості автомобільного страхування. Деякі компанії вимагають від своїх співробітників, щоб купити медичну страховку, а часто і житлові комплекси та мобільні парків будинку вимагають страхування орендарів. У Каліфорнії, страхового агента Orange County скаже клієнтові, що страхування відповідальності має бути придбано для забезпечення, що, якщо водій поранити іншу людину в автомобільній катастрофі, його страхова компанія буде платити не менше $ 15 000 медичних витрат протягом одного потерпілого, і вдвічі більше для двох або більше постраждалих. Багато штатів також вимагають особистого захисту травми на сам водій, а також, хоча Каліфорнії немає.

Кожна страхова компанія вимагає певної франшизи повинні бути встановлені. Франшиза суму грошей страхувальник буде платити зі своєї кишені, перш ніж страхова компанія кроки дюйма Медичне страхування також включає в себе співстрахування оплати: в основному, певний відсоток від медичного рахунки страхувальник повинен виплачувати після франшизи. Більшість людей вважають, що більш високою франшизи краще, чим вище франшиза, тим нижче премія.

Перша і найважливіша частина покупці страховки розглядаємо політику, встановлюючи франшизи, і переконавшись, що дотримуватися державні закони чи інші норми. Тим не менше, інші поради включають пошук компаній з діючими знижками, роблячи один або два великих платежів, щоб уникнути внеску зборів, і перевірка довіри до компанії з Better Business Bureau. І для будь-якого виду страхування, біля магазину, щоб знайти кращі пропозиції і найбільш підходящі політики.