Взимку попередження страхування автомобіля

Місяців, протягом зими були визначені як найгірший час року для автомобільних аварій у Великобританії, як сувора погода впливає як на дорозі і автомобіль умов по всій країні. Це також напружений час для автомобілів Страхові компанії, які займаються тисяч претензій у автомобілістів під час зимової погоди.

Дані, опубліковані по електронній впевнені страхової компанії автомобіль показали, що автомобілісти в Британії цілих 30 відсотків більше шансів потрапити в аварію під час зимових місяців, ніж вони є протягом усього літа. Він також визначив, що 20 відсотків водіїв, що відповідає шести мільйонів чоловік, випробували випадково при русі по обледенілій дорозі, яка відповідно до пункту випадкового пошкодження в політику, залишає страховик зобов’язаний виплатити на претензії.

Занесення заморожених доріг є найбільш поширеною причиною дорожньо-транспортних пригод взимку по NFU взаємної прес-секретар, Лаура Вуд. Вона попереджає, що “Сучасні транспортні засоби ізолювати драйвери від зовнішнього середовища, що може приспати їх повірити дороги вільний від льоду.”

Існують, однак, інші небезпеки, які впливають на зиму автомобіля і його страхового поліса окремо від крижаних доріг, а претензії на відсутність пошкоджень лакофарбового роботи та вітрових стекол збільшиться в результаті проходження дороги скриплячи машин.

Страхові компанії зобов’язані платити за це, але це може вплинути на автомобілістів немає претензій знижку, оскільки страховики не в змозі повторно відшкодування витрат від скриплячи компаній.

Вітрове скло пошкодження загального взимку, як автовласники, у спробах розморозити свої автомобілі, залити киплячою водою на скло, яке може привести до його розтріскування. Незважаючи на поліпшення вітрового скла технології, це процес видалення Мороз з автомобіля не рекомендується Аріан Уебб електронної впевнений. Незважаючи на страховика відповідальності за виплату у відсутності тріщин вітрового скла, Уебб говорить: “Ви, як правило, платять 50 фунтів надмірної, якщо вітрове скло повинне повністю замінити, але це не буде стягуватися, якщо він може бути відновлений замість цього.”

Зіткнення це, що відбуваються в результаті обледенілі вікна, що не були очищені належним чином також є проблемою, Уебб стверджує, що “Якщо ви просто очистити маленький отвір дивитися крізь вітрове скло, у вас більше шансів потрапити в аварію, і викликати серйозні травми або навіть убити когось ”

“Відмова в борг, щоб рухатися з круговий огляд може бути оскаржене зі страховиком, але сторонні претензії на пішохідному поранення, наприклад, ймовірно, буде залишено в силі.”, Пояснює Уебб.

Автомобілісти тепер є свіжа проблема для занепокоєння про те, які явища взимку злочин називається “глазур”. Джоан Mallon, страхування автомобіля менеджером в банку Sainsbury `s показує, що існує цілих 66000 людей стають жертвами цього злочину з кожним роком. Вона каже: “Коли це заморожування зовні може бути заманливо залишайте працюючий двигун для прискорення процесу розморожування в той час як ви кусатися тому всередині, щоб підготуватися”.

Це відносно новий злочин бачить злодіїв крадіжка автомобілів, які були залишені без нагляду їх власники, поки вони чекають двигуну прогрітися і стала реальною загрозою. У таких ситуаціях страхові компанії можна стверджувати, що власник вийшов з ладу в “обов’язок піклуватися” на автомобіль і звільняти будь-яких претензій.