Ветерана варіанти довгострокового відмови інвалідності

Ветерани варіант для подачі на втрати працездатності через справах ветеранів, більш відомий як ВА. Як і в будь-якому виді страхування є комплекс документів, документації і доказів, які повинні бути забезпечені для обгрунтування прохання про фінансову допомогу. У багатьох ситуаціях ветеранів, які застосовуються для довгострокової інвалідності на основі VA зрештою отримує відмову в претензії повідомлення. Однак, якщо ви отримали відмову довгострокові інвалідності Є варіанти для оскарження рішення і отримання вашого справедливо заслуговує фінансової підтримки.

Першим кроком у процесі оскарження відмови інвалідності повинна починатися з отриманням кваліфікованого, досвідченого адвоката В.А. інвалідності бере участь у вашому випадку. Існує часто додаткової документації і доказів, що адвокат може запропонувати і допомогти у поданні через заклики кроків. Якщо ви не використовуєте адвоката існує певна ймовірність того, що позов буде знову бути відмовлено, якщо ви не в змозі визначити, що конкретно вони шукають затвердити претензії.

Є певна частина довгострокового процесу апеляції відмова інвалідності на основі VA. Ви повинні слідувати встановленим процедурам, і ви не можете пропустити будь-які кроки або пропустити ні терміни подання та розгляду апеляцій або запитуваних документів. Це може бути заплутаним і важко слідувати, якщо у вас сильний захисник, щоб забезпечити ваша справа рухається вперед після правильному форматі.

Першим кроком в апеляції подати повідомлення про незгоду з відмовою знайти. Зазвичай інвалідності відмова відбувається через відсутність документів, але це не крок, що передбачають, що документацію. Все, що потрібно в тому, що ви подали письмову заяву про розбіжності протягом одного року заперечення. При пошуку вигоди більшість людей не чекати один рік, але у вас є така можливість. У цей час ви можете скористатися послугами персонального слухання так що ви можете представити інформацію безпосередньо В.А. представника. Маючи юридичне представництво в цієї чи іншої слух є абсолютно необхідним. Ви також повинні мати додаткові або додаткових доказів або медичні документи надати в цей час.

Навіть якщо ви бути присутнім на слуханнях і в довгостроковій перспективі відмова інвалідності задовольняється, ви все ще є варіанти, щоб продовжити. В.А. буде направлено заяву про випадок, який чітко визначає, чому відмова був залишений в силі, а також документів, необхідних для більш офіційне звернення. На даний момент, якщо адвокат в даний час не бере участі отримання юридичної консультації та представництво має важливе значення. Це слухання буде більш формальним і не буде з місцевим представником, а член Ради апеляційного ветеранів. Ці зустрічі можуть проводитися в обличчя, в Раді офіси у Вашингтоні, округ Колумбія, або частіше за допомогою відео-або телеконференції з локального VA. Ви повинні представити документ, В. А. Форму 9, щоб запросити цю апеляції з членом ради директорів. Такий запит повинен супроводжуватися додатковими свідченнями і документами щодо стану вашого здоров’я. Є додаткові компоненти на це прохання в тому числі письмову заяву про свою незгоду з відмовою і специфічні деталі помилки у визначенні В.А..

Навіть якщо у вас є довгостроковий відмова інвалідності на слуханнях члени ради є ще юридичні варіанти. Хоча в більшості випадків не заходить так далеко, можна подати апеляцію до апеляційного суду для ветеранів претензій. Щоб уникнути цих типів тривалих апеляційних, отримуючи адвокат бере участь на першому кроці в процесі заперечення, або, що ще краще, коли ви подати позов настійно рекомендується.