Весна here_ кілька порад, які допоможуть вам насолоджуватися мотосезону.

Ах, весна, нарешті, тут, і слабкий запах літа в повітрі! Більш ніж імовірно, ви трохи іржава на ваші навички верхової їзди і з курсів підвищення кваліфікації не робитиме ніякої шкоди для всіх водіїв, нові та елітні. За даними Міністерства транспорту Канади, очей відкриття 234 мотоциклістів якого загинули в Канаді в 2005 році.

Тепер, коли безпека повинна бути на ваш погляд, ми сподіваємося, ви плануєте приймати курс підготовки водія. Ці курси доступні на всіх рівнях; запис, досвідчених і навіть для “елітних” спортсменів, які в значній кількості досвіду водіння. Основним прикладом є програма під назвою “готується”. Страховики, приватних організацій, федеральних і провінційних урядів і мотоциклетної промисловості визнають цей вершник програми по всій Канаді. Дотримуйтесь цих порад нижче, щоб бути впевнені, щоб допомогти вам підготуватися до хорошої погоди і в кінцевому підсумку безпеку вашого.

Безпечна їзда поради для повсякденного мотоциклістів.

1: мотоцикл перед поїздкою огляд:

Перед тим, як почати свою поїздку, не забудьте перевірити свій велосипед, щоб переконатися, що він знаходиться в оптимальному стані їзду.
Ви знаєте, як виконати T-CLOCS перед поїздкою інспекції? Якщо ні, слідуйте цим простим крокам

T IRES і Диски-Перевірте повітряний ваші шини тиск, спиці, протектора, гальма і підшипники. Переконайтеся, що ви не знаходите будь-яке пошкодження або тріщини будь-якого роду.

C-ontrols Огляньте дросельної заслінки, важелі, вимикачі, шланги і кабелі.

Загоряється, і електрика – Перевірте свої вогні та електричні вимикачі, щоб переконатися, що вони знаходяться в оптимальному робочому стані.

М а с л і рідин в критичних-Шукайте витоку у всіх ймовірних районів. Не забудьте перевірити гідравлічної рідини, рівень палива, масла і охолоджуючої рідини.

C Hassis-Підготовка до будь-якого пасажиру або навантаження за допомогою налаштування шасі. Перевірте вашу підвіску і водіння компонентів. Зверніться до керівництва користувача, де вона буде перераховувати правильної налаштуванням підвіски для вашого мотоцикла.

S Т і – Перевірте пружину на підставку.

2: носити шолом і захист передач в усі часи:

Будь розумним. Носити шолом у всі часи! Якщо Ви коли-небудь залучені в аварії, переконайтеся, що ви позбутися від нього негайно. Носіння шолома, які були залучені в аварію підвищує ризик травми голови в п’ять разів.
Крім того, менше значення має носіння захисного одягу. Носіння захисного одягу, такі як шкіряні куртки, штани і рукавички можуть захистити вас від висипки дороги і ряд інших ймовірних проблем, таких як погода та сміття. Не ризикуйте: експерти все згодні з тим, що вона настійно рекомендується носити повним мотоциклів передач в жарку погоду.

3: бути помітним – Мотоциклісти важче виявити, ніж автомобілі:

Більшість нещасних випадків мотоцикла виникають через водіїв та інші автомобілісти не бачать гонщиків. Щоб бути у безпеці, гонщики повинні розглянути носити світлі або білі кольорові шоломи, яскравий або флуоресцентний одяг і використанні денних фар під час їзди протягом дня. Мотоцикли мають набагато менше уваги, ніж мікроавтобусів, вантажних автомобілів і навіть спортивних автомобілів, так що не забудьте вжити додаткових заходів, щоб переконатися, що інших гонщиків і водіїв, так знаю, що ти на дорозі в будь-який час. Нарешті, їздити обороні, тримати в курсі погодних умов і налаштувати дзеркала для потенційних білих плям.

4: Тримайте ваші очі на дорозі – проста галька може призвести до порятунку:

Слідкуйте за майбутні тріщин, галька, камені, вибоїни, нерівності, руху, калюж і розливів. У кінцевому рахунку, стежити за крутими поворотами на дорозі, які повинні вступати в реакцію, в короткий проміжок часу.

5: небезпеки на дорогах:

Більшість мотоциклістів можна побачити, що дороги і мости можуть стати значно небезпечними, коли вологий і вжити відповідних заходів обережності, проте, рекомендується відзначити, що різні поверхні дороги всі мають свої власні унікальні типи небезпек. Тримайте цей список небезпек на увазі, наступного разу ви відправилися в хорошій поїздки навесні:

Асфальт – Холодні зими, мокра дорога, вибоїни і сміття все це може мати серйозний вплив на здатність керувати належним чином, поки на вашому велосипеді.

Пофарбований Lines – триматися подалі від цих всяку ціну. При сухій, вони все ще не пропонують ті ж тяги як було асфальту. Коли мокра, їх практично неможливо орієнтуватися і може призвести до серйозних катапультування.

Цемент – Цемент, як правило, трохи менше, ніж асфальт слизьким, однак, він все ще має свої власні проблеми. Велику частину часу, цемент доріг, як правило, виготовлені містити канавки, які допоможуть у відпрацьованої води. Майте на увазі, що ці гаї може бути надзвичайно важко керувати, якщо вони паралельні вашого велосипеда. Нарешті, цемент доріг, як правило, нерівномірно, оскільки вони ллють в розділах, тому обов’язково тримати додатковий очей для цих потенційних небезпек, а також.

6: їздити обороні:

Слідкуйте за швидкістю, яка у відповідності з вашим навички верхової їзди і погодних умов.
Більшість нещасних випадків відбувається на перехрестях! Переконайтеся, що ви вельми насторожено, коли ви тягнете до або проїхати через один.
При зміні смуги руху, завжди перевірити дзеркала, сліпі плями, сигнал і зв’яжемося з Вами остаточний візуальний контроль.
Не їздіть на плечі або пройти по ньому. Ніколи задніх дверей і передати іншим автомобілістам тільки тоді, коли це можна зробити безпечним чином.