Великобританії іпотечного страхування – необхідність іпотечного страхування

Страхування є відмінним способом, щоб захистити себе від невизначеності в житті. Іпотечний Оплата страхового захисту призначений для захисту вас від попадання в борг або відсутні виплати за кредитом у зв’язку з безробіттям. Якщо ви живете в такій країні, як Великобританія іпотечного страхування вкрай важливо захистити себе від попадання в постійно зростаючий борг. У випадку якщо ви не в змозі зробити виплати по кредиту за рахунок різних причин, як безробіття через поганий стан здоров’я або віку старі і т.д., мають захисту іпотечного страхування або оплати іпотечного страхування дійсно допомагає.

Раніше уряд використані для виплати відсотків по іпотеці, якщо ви були безробітними. У Великобританії іпотечного страхування був рекомендований урядом для власників будинку. Для мільйонів людей у ​​Великобританії іпотечного страхування в даний час стає невід’ємною частиною їхнього фінансового планування.

У Великобританії іпотечного страхування був доставлений на ринок в якості заміни допомоги уряду. Намір полягає в тому, щоб покрити виплати за кредитом у випадку невиконання здатності застрахованої робити щомісячні платежі по іпотечних кредитах. Як і будь-який інший політики, страховик повинен платити щомісячні внески в залежності від суми іпотеки. У разі безробіття, компанія іпотечного страхування зробить платежі від вашого імені. Там багато іпотечних страхових полісів, доступних на ринку. Багато іпотечні компанії Великобританії надати вам іпотечного страхування. Якщо ви хочете піти на іпотечне страхування за вашим вибором, то ви можете підійти до іншого брокера іпотечне страхування самостійно.

Вибір правильного іпотечного страхування.

Є багато іпотечних страхових полісів, доступних на ринку. Виберіть той, який відповідає вашим потребам і вимогам ідеально. Політика іпотечного страхування, який охоплює широке коло обставин для прийняття претензій в ідеалі повинні бути вибрані. Іпотечного страхування компанії пропонують всі види покриттів типу страхування життя, інвалідності, хвороби і важкої хвороби.

Політика іпотечного страхування мають бути ретельно вивчені. Читайте дрібний шрифт і зрозуміти умови політики належним чином. Там можуть бути різні умови та положення, при яких компанія іпотечного страхування не зобов’язані платити. Більшість компаній іпотечного страхування не платять в перші три місяці. Навіть після цього, більшість компаній іпотечного страхування займе близько 60 днів для виплати. Так що вам доведеться вжити заходів для іпотечних платежів в цей період. Деякі британські компанії іпотечного страхування займе близько 90 до 120 днів для виплати. Такі компанії іпотечного страхування можна уникнути.

премії

Премії за страховий поліс іпотечного залежить від положення та умови досі. У Великобританії котирування іпотечного страхування варіюються від £ 2,45 до £ 9 в 100 фунтів стерлінгів на критій суму. Асоціація британських страховиків рекомендує премію в £ 4,50 за 100 фунтів стерлінгів зі страхової суми з іпотечного страхування. Існують різні акції та пропозиції від компаній іпотечного страхування протягом всього року, тому ви повинні зробити деякі дослідження, роботи, перш ніж вибрати політику іпотечного страхування.

Деякі іпотечні компанії пропонують безкоштовний страховий поліс іпотечного разом з іпотекою. Багато людей приймають пропозиції, оскільки вони не доведеться платити ніяких премій в початковий період. Хоча це може бути корисно в деякій мірі, це не повинно бути вирішальним фактором при виборі політики іпотечного страхування.