Великобританія офіційно в рецесії так як ви можете захистити свої заощадження, пенсії і вдома

Якщо ви звільнені, з 13-й тижня після того, як це відбудеться, уряд буде платити відсотки за іпотечним кредитом до 200 000 фунтів. Хоча, для пар, обидва повинні втратити свої робочі місця, щоб претендувати і він не буде платити за будь-які інші запозичення.

Страхування пов’язано з вашого заробітку буде виплачувати щомісяця надаючи вам деякі засоби, щоб оплатити рахунки. Як приклад, з Pay Захистіть 35 фунтів на місяць премія буде страхувати 60 відсотків валового доходу, до 1000 фунтів на місяць і на термін до 12 місяців.

Ви також можете захистити ваші виплати іпотечного на строк до 2 років з іпотечним Оплата страхового захисту, яка пов’язана з вашою іпотечного кредиту. Вони, однак, не платити, якщо ви працюєте на короткострокові контракти, якщо ви роботодавець дав знати, що буде скорочення робочих місць або якщо ви працюєте на себе – завжди читати дрібний шрифт.

Якщо ви можете, ви повинні заплатити від такої великої кількості борги споживчі та кредитні картки терміни, оскільки емітенти карт зниження безпроцентного періоду і збільшення видатків. У нас завжди було 56 днів перепочинку перш, ніж ми повинні були б заплатити, перш ніж відсотки нараховуються, але вона скорочується багатьма до 50 днів і зборів перенесення балансу зростають.

Tesco і Barclaycard один імпульс і пропонують хороші пропозиції, якщо ви хочете переключитися. Обидві компанії заявляють, що вони мають 56 днів безвідсоткового і прийматиме баланс трансфертів у розмірі 0 відсотків протягом 14 місяців, скажімо Moneysupermarket. Вони стягують 2,9 відсотка за переклад і Barclaycard стягуватимуть 14,9 відсотка після 14 місяців і Tesco 15,9 відсотка, так що не витрачайте на цих картах в цьому часі.

Карти готівкові гроші назад це гарна ідея для вас, якщо у вас немає боргів. Вони відшкодовує свої витрати, такі як Shell Мастеркард від Citi передамо повернення у розмірі 3 відсотків від вашого командного витрати на паливо і 1 відсоток на інші витрати. American Express повернемо 5 відсотків до 200 фунтів протягом перших 3 місяців.

Якщо ви можете дозволити собі переплачувати за іпотечним кредитом Це буде вигідно і якщо ви робите боротьби ви можете приймати оплату свята в той час як вам відновити.
Переплата може скоротити термін іпотеки суттєво і може допомогти вам оплатити іпотеку відключалася раніше. Наприклад, іпотечний життя трекер з First Direct, яка коштувала 1000 в місяць в жовтні минулого року впаде до 690 фунтів на місяць зараз, і якщо швидкість залишається низьким, але виплати залишаються на 1000 фунтів, іпотечного б окупилося 9 років рано з економією 16 000 фунтів.

Будь-яка економія повинні бути збережені легко доступні, як все зміниться ще раз і до цих пір ставки в усьому 4-відсоткову позначку, яка буде матися. Бути напоготові і переміщати гроші швидко, щоб зробити більшість з цих ставок.

Для будь-якого страхування, які ви не автоматично продовжений. Розкажіть своєму постачальнику, що ви збираєтеся, щоб озирнутися на інші цитати і роблять, вони можуть повернутися з більш конкурентоспроможною цитати, щоб тримати вас, якщо ні, піти в іншому місці.