Великобританія будівництво будинку страхування – проблеми з “неповним”

Кожен хоче дешеву страховку, але є певні способи йти про зниження ваші премії і певним чином ви не повинні. Не визначене немає ні не недооцінювати вашу страхові суми або ваших будівель або зміст страхування для забезпечення більш низькою премії (всього внесків для будівель і зміст страхування розраховуються на страхові суми, чим вище страхова сума, тим вище премія).

Це звичайна помилка, оскільки багато хто вважає, що вони не потрібні, щоб забезпечити в повному обсязі, оскільки вони ніколи не бувають схильні відчувати загальне інциденту втрати. Однак, навіть якщо ви в кінцевому підсумку тільки коли-небудь мати невеликі претензії, якщо ви вибрали неправильне страхову суму ви можете зіткнутися мають суму ваших претензій зменшена або що ще гірше, взагалі не оплачується.

Майже всі страхові поліси містять щось, відоме як застереження про аварії. Це має ефект зниження вимог про часткової втрати в прямій пропорції до договорів страхування.

Щоб зберегти просту математику, давайте просто скажемо, що ви вирішили застрахувати свій будівель за £ 200000, але насправді це має бути застраховане за £ 400000. Після цього у вас пожежа на майно, яке хоча і не так серйозно, страхову компанію ухвалити рішення про призначення втрату регулятора, щоб відвідати ваш приміщення, щоб перевірити претензії деталей. Після перегляду вашого приміщення, він розраховує, що ваше правильне страхова сума вище суми £ 400,000. Якщо вартість вашого позову доходить до £ 20 000, ви, ймовірно, побачимо зниження кількості вам буде виплачуватися до £ 10 000. Таким чином, ваші претензії зменшується в прямій пропорції до суми за договором страхування. На практиці середній положення не застосовуються до вимог, де кількість за договором страхування малий, тому якщо сума велика або шукати навмисно, ви могли б виникнути проблеми.

Та ж сама техніка буде застосовуватися до претензії зміст страхування.
Щоб цього не сталося, необхідно вибрати правильну страхову суму для Вашої будівлі і їх вміст. Для будівель, це досить просто, як більшість людей будуть мати іпотеки і кредитор буде просто сказати вам суму застрахувати. Щоб захиститися від за договорами страхування, прив’язані до індексів політика повинна бути отримана.

Зміст політики страхування, як правило, написані на нове за старе основі, це в основному означає, що якщо у вас є претензії, ваші старі товари будуть замінені на нові, це відмінна ідея, як вона знімає занепокоєння про те, скільки елементів призвели до деградації через зносу. Це звичайна мати нове за старе покриття за всіма пунктами, за винятком одягу. Щоб отримати нове за старе покриття ви просто повинні застрахувати всі свої пункти у вашому будинку, як ніби ви щойно вийшли і купили їх,.

Отримання страхової суми може здатися складним, але насправді, це досить легко. Просто візьміть ручку і папір і йдуть з кімнати в кімнату складає списки вмісту в кожному. Пам’ятайте, що ви повинні включати всі елементи, навіть тих, кого ви більше не використовуєте. (Більшість людей не дозволяє достатня кількість для одягу). Також не забудьте включити пункт, що зберігаються в гаражі або садові сараї
Зміст, подібні будівельним страхування кришки індексу пов’язані між собою, проте для зростаючої родини або хтось, додаючи до їх речі на регулярній основі, постійний перегляд страхової суми повинна бути здійснена для того, щоб страхова сума завжди адекватні, особливо після великих покупки.