Великий банк пропонує альтернативу оплати страхового захисту на їх кредитних картах

Найбільших кредитних карт Великобританії компанія стоїть за нову ідею, щоб дати власникам своїх кредитних карток можливість припинити виплати, якщо їхні доходи різко знизилися. На практиці, це форма оплати страхового захисту (PPI), який кредитори були відсторонені від продажу поряд форм кредиту, але банк стверджує, що його борг підвіски варіант не страховий поліс.

Коли ви берете карту ви отримуєте можливість оплатити окрему плату еквівалентну до 0,89 відсотків вашої середньоденний залишок у будь-який місяць. Тому, якщо ваш середньоденний залишок був 500 фунтів, ваш гонорар за цей місяць буде 4 фунти 45 пенсів.

Ця плата дає вам право скористатися період припинення боргу, при дотриманні певних умов. Якщо ваш чистий дохід раптово падає більш ніж на двадцять п’ять відсотків – наприклад, тому що ви стали безробітним, або в декретній відпустці – то кредитна картка дозволить вам зупинити платежі на строк до двох з половиною років і відсотки не буде додано. Але в той же час ви не будете мати можливість використовувати карту.

Для нас це виглядає як низьке значення відмінності у схемі платежів страхового захисту, і це досить заплутаною. Це не погашати борг, то це просто призупиняє його і ваш дохід скоротиться на 25 відсотків, що дуже багато, особливо якщо ви також отримуєте вихідна допомога або встановлені законом допомогу з хвороби.

Ми віримо, що люди будуть краще купувати політику захисту доходів який платить кожен місяць, якщо ви звільнені або не ходіть на роботу через хвороби або нещасного випадку. Потім ви можете використовувати щомісячні виплати і надалі приділяти ваші щомісячні виплати кредитних карт і зниження ви боргу. І якщо ви хочете, ви все одно зможете використовувати Вашу картку.

Вартість самостійного PPI політики становить близько 5 відсотків від щомісячного платежу ви хочете отримати, і Ви можете припинити страхування в будь-який час без штрафних санкцій. Ця політика потім дає вам свободу, щоб вибрати те, що ви робите з виплат і виплати не оподатковуються.

Після укладення угоди між індустрії кредитних карт і Уряду, постачальники кредитної картки необхідно надати перепочинок, принаймні два місяці для власників карт в скрутному фінансовому становищі. Протягом цього періоду, відсотки не додаються в борг, а процентна ставка не повинна бути збільшена. Для того, щоб претендувати на цей перепочинок, власники карток у скрутному становищі, повинні проконсультуватися у безкоштовна консультаційна служба боргу.

У той час як кредитні компанії та кредитні компанії дійсно, не може продати страхової виплати захисту в той же час як клієнт дістає картки або кредиту, вони можуть зробити це після періоду очікування семи днів після того як ви взяли з кредиту. Тобто відповідно до правила, введені Комісією з конкуренції. Цей період очікування клієнтів дає час подумати, чи потрібно вам це, а потім ходити по магазинах навколо для нього. З нашого досвіду можна купити PPI кришку на сайті фракції про те, що кредитор хотів би стягувати з вас!