Велика проблема з політикою страхування з непрацездатності

Страхування заміщення доходу є життєво важливим видом страхування, але це є головна проблема. Захист Страхування по інвалідності продається страховими великих страховиків, більшість їх фінансового стану і піклуючись про своїх страхувальників. Контракти, як правило, цілком доступним. але є ще одна величезна проблема з цими типами планів.

Страхування доходів заміна може покласти гроші в кишеню, якщо ви не в змозі зберегти вашу роботу через медичною проблемою. Ці страхові поліси можуть замінити ваш дохід протягом десятиліть. Це може вам у вашому будинку і тримати вас від голодують. Це може означати, що ваша дочка не повинна кинути школу і влаштуватися на роботу.

Страхування заміщення доходу є дуже важливим видами страхування мати, якщо ви хочете, щоб запобігти банкрутства або викупу. Незастрахованих хвороби можуть викликати величезні медичні рахунки і витрати, вони можуть також змусить вас бути інвалідами і не можуть претендувати на роботу протягом тривалого періоду часу.

Це може означати, що навіть якщо ваші рахунки здоров’я, добре застраховані хороший медичний страховий поліс, ви можете бути ризикують втратити ваш будинок, якщо у вас немає страхового заміщення доходу. Люди, які мають страховий заміщення доходу, часто в змозі запобігти цей тип фінансової катастрофи, ніж люди, які не мають політики DI. Охоплення пропонується за фінансової катастрофи не проблема згадали раніше в цій статті.

Інвалідність контракти можуть бути необов’язково з поправкою на інфляцію. Ви можете купити право купити додаткове покриття без медичного скринінгу. Це може означати, що навіть якщо ваше здоров’я взяла свою чергу, до гіршого, але ви все ще працюєте, ви можете придбати додаткове освітлення, щоб ваш переваги коригується, коли індекс споживчих цін йде вгору.

Ви також можете оплатити для вершника, що збільшить ваш захист після вашого вимоги, щоб вона зростає із збільшенням вартості життя. Ви можете мати переваги, які підвищують кожен рік протягом багатьох років поспіль. Жоден з цих основна проблема з DI або страхування на випадок інвалідності.

Страхування по інвалідності є доступним. Дуже часто доступні на частку від вартості медичного страхування. Багато людей не тільки щасливим, але й здивовані, як мало це коштує.

Хоча страхування заміщення доходів не покриє всі ваші зарплати, пільги можуть бути отримані оподатковуються. Це означає, що страхові відшкодування доходів поліс, який покриває 70% від вашого загального зарплата може дуже близько підійти до покриття всіх ваших чистої заробітної плати.

Якщо ваша політика ополчення після до оподаткування доларів, отримав ніякої вигоди, ймовірно, будуть оподатковується, будь вигоди, отримані, ймовірно, будуть обкладатися податком. Якщо ваші закуплені з пост-податкові долари переваги повинні бути отримані вами без вирахування прибуткового податку.

Ці плани доступні як для чоловіків і жінок. Професіоналів і непрофесіоналів можете купити ці контракти.

Однією з основних проблем з інвалідністю страхового захисту є той факт, що воно має бути придбані до вас є основною проблемою охорони здоров’я. Це велика проблема, але це не велика проблема, згадані вище. Здоров’я андеррайтинг є стандартним з іншими видами страхування, таких як страхування життя та медичне страхування.

Проблема з доходом страхової заміни є те, що найменше думала про тип особистого страхування. Вона знаходиться під продаються і під купили. Багатьох приємно здивовані тим, наскільки дешевий це .. Коли у вас останній отримав тарифи для DI або страхування на випадок інвалідності?