Велика група у порівнянні з невеликими медичного страхування групи в Каліфорнії

Каліфорнія Група медичного страхування позначає політику, яка купується роботодавцем і пропонується на це право співробітникам компанії і в більшості випадків, а також для працівників членів сім’ї, як співробітники визначають добробут.

У Каліфорнії, більшість американців мають групу медичного страхування через свої власні роботодавцем або роботодавцем одного з членів їх сімей.

Існує відмінність між тим, що відомо як “малої групи” страхування і «Велика група” страхування, і це може виявитися корисним, щоб дізнатися більш детально, що відрізняє одного від іншого.

У штаті Каліфорнія, Малі медичного страхування група істотно спонсорованих роботодавцем медичного страхування і призначені для невеликих компаній, що мають до 50 співробітників. Великий медичного страхування Група призначена для компаній, які мають більше 50 співробітників.

Мільйони людей, які втрачають свою групу Каліфорнії медичного страхування у зв’язку зі зміною роботодавця, розлучення, втрата роботи або інші причини будуть як і раніше мати можливість користуватися своїй групі охоплення, принаймні тимчасово.

Закони, які керують тим, як страхове покриття для великих груп відрізняється від законів для невеликих груп, і так, що ставки страхових внесків визначаються також різні.

Цікаво, що деякі страхові компанії можуть дозволити роботодавцям, які були спочатку визначена в якості малої групи, щоб продовжити на Малому страхова група планує навіть якщо вони переростають розмір і найняти більше 50 співробітників.

У штаті Каліфорнія, сприятливий аспект слабкий страхової групи є страхова компанія уповноважена запропонувати охоплення право компанії – незалежно від стану здоров’я зарахуванні співробітників.

Іншими словами, федеральний закон наказує, що незалежно від раніше існуючих умов здоров’я членів невеликої групи роботодавця може мати, неабиякою роботодавця страхова група або співробітник не може бути відмовлено в кришку, страхової компанії. Ця вимога, як відомо, у страхових колах як “гарантований питання”.

Основні вимоги для малих страхової групи компанія повинна бути 1) 2-50 співробітників / власників, 2) 75% співробітників, які мають право повинні погодитися з планом, і 3) роботодавець зобов’язаний виплатити не менше 50% від працівника премії.

Закон дозволяє Каліфорнії невеликих компаній страхової групи здоров’я для визначення їх початкової ставки страхових внесків для кожної компанії, використовуючи процес, відомий як медичні андеррайтингу. Кожна страхова компанія, однак, зобов’язані відновити свої невеликі контракти страхування здоров’я роботодавець щороку за винятком надзвичайних обставин.

Велика страхова група зазвичай відноситься до охоплення надаються для великих організацій з 51 або більше працівників, які мають право на пільги для співробітників. Терміни різні для великих планів групи і страховик може відмовитися охоплення груп, заснованих на досвіді претензій і / або історії хвороби.

Великі варіанти страховою групою плану відрізняються від тих, запропонували невелику групу і є більш універсальними. Деякі страхові компанії навіть пропонують пучок варіантів, де роботодавці мають право вибору певних переваг, щоб запропонувати і відмовитися від інших. Коли справа доходить до великих страхової групи, компанія може різні тарифи, якщо вони мають співробітники з проблем зі здоров’ям.

Але, медичної страхової компанії має виключне відхилити цілу велику групу роботодавцем на основі його історії претензій або з якоїсь іншої поважної причини. Але, немає окремого працівника, який має право на отримання допомоги не може бути виключений з велике охоплення групи, заснованої на його / її історії хвороби. Якщо страхова компанія питань політики на великому роботодавця, то всі його співробітників, що мають право має користуватися охоплення вигоду.