Введення в цілому по страхуванню життя

Перший крок у купівлі страхування життя є розуміння різних типів. У цій статті ми поглянемо на страхування на випадок смерті.

Існує загальне висловлювання про страхування життя, що є однією з тих речей, яка напівжартома і напівсерйозно. Він сказав, що страхування життя являє собою ставку між Вами і страховою компанією. Страхова компанія робить ставку, що ви живете довгий час, і ви ставите, що ти помреш. Якщо ви помрете, ви виграти парі. Це спрощення містить деякі елементи істини. Всього поліса страхування життя призначена для збору премії або виплати з власникові страхового полісу. Ці премії в поєднанні з Кошти, зібрані від усіх інших власників політики та інвестицій. Коли страхувальник помирає, узгоджені допомога виплачується в призначений бенефіціар.

У деяких випадках, поліс страхування на випадок смерті буде платити призначеному для можливості від діагнозу критичного захворювання, але в основному, вони розроблені, щоб забезпечити вигоду в разі смерті страхувальника. Є кілька різних форм, що поліс страхування на випадок смерті може зайняти, і кожен має трохи інші правила. У деяких формах, страхувальник акцій в частині інвестиційного доходу компанії. У рамках цієї системи, політика дійсно може накопичувати грошову вартість вище основні виплати смерті. Це грошової вартості можна брати позики в разі надзвичайної ситуації або розглядатися як частина пенсійного планування.

Всього компаній зі страхування життя буде часто підкреслюють цю грошову вартість при спробі продати політику нового клієнта. Важливо зрозуміти трохи про роботи компанії при оцінці цього. Страхова компанія робить певні серйозні ризики. Суму виплати порівняно з річною премією мандатів, що більшість власників полісів залишитися в живих досить довго, щоб покрити виплати бенефіціарам пощастило, хто помре. Інвестицій, які зроблені страхові компанії, як правило, безпечні ті, які страхуватимуть стійкий приплив капіталу без зайвого ризику.

Є також адміністративні витрати, які зменшують обсяг інвестицій прибутку, яка йде на збільшення грошової вартості поліса. Є ефективніші способи інвестувати вашого виходу на пенсію, ніж надмірна полісів страхування життя. Кращий спосіб, щоб подивитися в політику, щоб повернутися до ставки концепції. Ідея особистого поліс страхування на випадок смерті полягає в забезпеченні захисту для вашої родини у разі вашої смерті.

Страхування є одним з ключових елементів звуку особистий фінансовий план на гру планування. Він призначений для забезпечення захисту від невизначеності життя. Ідея полягає в тому, щоб знайти золоту середину. Надмірне страхування життя може змити цінні ресурси грошових коштів, які можуть бути краще використати в іншому місці в той час як недостатнє страхування життя може залишити ваші утриманці ризику якщо несподіване відбувається. Всього поліс страхування життя може бути невід’ємною частиною добре збалансованої фінансовому плані, але воно має бути ретельно продумано і всі різні типи планів оцінюється щоб знайти той, який найкращим чином відповідає вашим індивідуальним потребам.