Введення в страхового захисту

Кожен хоче, щоб робити все можливе для своєї родини і близьких, – але тисячі сімей ще не набули страховий для забезпечення фінансової захисту повинні головним годувальником померти або захворіти. Це ставить сім’ю ризику занурилася в убогість, якщо відбудеться найгірше.

Це не так, якщо є нестача страхування життя, критичних захворювань або політики захисту доходів. Проблема надто мало людей купують їх. Ринок страхових послуг вважає, що дефіцит застрахованих у Великобританії приголомшує 2300000000000 фунтів.

Так що відсутність захисту сім’ї явно проблеми. Є два основних ризиків в житті: або занадто довго живуть і вмираючих занадто рано. Це абсолютно важливо мати деякі кришку на місце – особливо, якщо у вас є молодої сім’ї. Це добре, щоб побудувати собі свій власний маленький держава загального добробуту, тому що ніхто не буде робити це за вас.

Зараз також дійсно гарний час для покупки, як жорстка конкуренція в страховій галузі призвело до деяких дуже конкурентоспроможні страхові внески. Вартість страхування життя впав приблизно на 40 відсотків протягом останніх п’яти років. Так що ніколи не був дешевше.

Отже, з чого ж почати? Ну, перш ніж в пошуках кращих пропозицій в інтернеті або бачачи ваш фінансовий консультант, ви повинні зробити невелику домашню роботу. Ви повинні знати, який тип політики могли б задовольнити ваші потреби.

Страхування життя – мета страхування життя полягає в наданні обкладаються податком суми одноразової якщо ви повинні були померти. Ці гроші, як правило, використовуватися для погашення будь-яких невирішених іпотеку, розплатитися з боргами і забезпечити капітал для утриманців. Якщо у вас є іпотека, але не мають утриманців, то ви не повинні застрахуватися на іпотеку як майно може бути продане в рахунок погашення заборгованості.

Існують два основних види страхування життя – «рівень» і «зменшення». Рівень означає, що страхова сума залишається незмінною – на рівні – протягом усього терміну дії поліса. Зменшення означає, що страхова сума неухильно зменшується від initil страхової суми нанівець до того часу політики завершується. Цей останній тип політика використовується майже виключно у зв’язку із захистом погашення іпотечних кредитів.

Страхування критичних захворювань – страхування критичних захворювань виплачує податком одноразові з діагностики А.А. критичних захворювань, таких як інсульт. Видів захворювань покриті завжди перераховуються на poilcy і, як правило, в тому числі великі великої трійки інфаркту, інсульту й раку. Там немає обмеження на виплати можуть бути витрачені, так що ви можете зробити що-небудь від очищення іпотечного платити за приватне охорона здоров’я або вкладаючи її для отримання доходу.

Страхового захисту доходів – ці політики призначені для заміни зароблений дохід, якщо страхувальник не в змозі працювати з причини хвороби або нещасного випадку. Як правило, є період очікування перед платежів розпочатися. Як правило, ці альтернативні періоди очікування є 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців або навіть 12 місяців. Чим довше ви згодні чекати, тим нижче ваші премії буде. Однак, як тільки політика починає виплату платежів триватиме до позивачу повертається на роботу, помирає або закінчення політики.

Нещасних випадків, хвороб і страхування на випадок безробіття – ці політики робити щомісячні виплати, якщо страхувальник не може працювати через нещасного випадку або хвороби або стають безробітними не зі своєї вини. Платежі можуть складати, як правило на строк до 2 років, але це варіюється від політики. Існує також період очікування перед яким позов не може бути зроблено, ці періоди очікування складає 1, 3 або 6 місяців, але частіше разу платежі початку, вони повернулися датується першої дати страхувальник був з роботи. Але знову ж, є багато варіантів, так що ви повинні перевірити об’єкт на політики, які пропонуються до вас.

Іноді ці політики також продаються під іншими назвами, такими як захист оплати або оплати іпотечних політики захисту. З усіма ними мета полягає в наданні короткострокової допомоги, але чек на обмеження і виключення.

Вам це потрібно? – Перш ніж витрачати свої гроші на будь-якій страховій, перевірити, що рівень захисту у вас вже є і Ваш роботодавець вже забезпечують аналогічним покриттям, як частину вашої зайнятості пакет?

Крім того, необхідно вирішити, скільки покриття вам потрібно. Зазвичай мінімальна повинна бути достатньою, щоб погасити всі борги, а також надання одноразової для Вашої родини. Щоб дати вам уявлення про те, працювати, скільки ви повинні за іпотечним кредитом, HP, кредити, кредитні картки, а потім працювати, скільки вам потрібно для підтримки поточного рівня життя протягом в середньому на 12-місячний період, за вирахуванням пенсійних ви б отримати, а потім помножити баланс на 10 років. Це дасть вам загальне керівництво, але дійсно потрібно обговорити його з консультантом.

Моніторинг ваше рішення – Після того як ви купили політики, будь ласка, не забудьте про це. Ваші особисті обставини зміняться, як ви життя розгортається. Наприклад, ви змінили роботу або ви маєте намір зробити це в найближчому майбутньому? Ви переїхали додому OT перезаложено? Чи мало місце значне збільшення своїх витрат, які повинні бути охоплені, якщо ви не могли б працювати? Чи були у вас ще однієї дитини? Всі ці питання повинні бути задані щороку, щоб тримати себе в актуальному стані.

Все це вимагає, що ви тримаєте ваш захист політики регулярно переглядаються. Так що бажано переглянути ваше початкове рішення в регулярні періоди для того, щоб кришка купив достатньо для вашого needs.All Це вимагає, що ви зберігаєте ваші політики захисту регулярно переглядаються. Так що бажано переглянути ваше початкове рішення в регулярні періоди для того, щоб кришка купив достатньо для ваших потреб.