Введення в довгий термін страхування по догляду

Є багато різних форм страхування, доступних для середньої людини. Довгі страхування по догляду термін розроблена, щоб у вартість старіючого суспільства.

З усіх різних елементів особистого фінансового планування, управління ризиками і страхування є і найменш приємне розглянути і найважливіше, щоб розглянути. Там немає нічого, як деякі, як невизначеність життя. Незалежно від того, скільки грошей ви заробляєте або як мудро ви інвестуєте його, раптова катастрофа може збити всі ваші плани більш обережними, як стек блоків. Страхування є найбільш поширеним методом управління цими невизначеностями і переконавшись, що себе і людей, які залежать від вас захищаємо, наскільки це можливо.

Найбільш поширеними видами страхування є страхування життя та медичне страхування. Люди відчувають, що вони досить добре захищений з цими проти будь-якої хвороби або смерті. Існує область між захворюваності та смертності, однак, що необхідно враховувати. Це необхідність тривалого лікування. Довгостроковий догляд зазвичай визначається як необхідність надання допомоги у виконанні основних функцій життя, такі як прийом їжі, вдягання, мобільність і т.д. Проблема в тому, що більшість медичних страхових полісів буде забезпечити покриття для тривалого лікування. Людина більше не страждає від медичною проблемою, але більше не може належним чином піклуватися про себе без сторонньої допомоги.

У Сполучених Штатах, Medicaid буде платити за цю допомогу життя, якщо людина не має коштів або інших засобів платежу. Це людина, яка з активами в біді. Вартість Assisted Living висока і може швидко з’їдати заощадження і кошти, які були призначені для інших цілей. Це є основою для Довгострокове страхування по догляду. Це політика, яка призначена для забезпечення необхідних коштів, щоб заплатити за це сприяло догляду, щоб ваш інші активи можуть продовжувати робити те, що ви хотіли, щоб вони зробили.

Довгострокове страхування по догляду Політики, як правило, продаються ті ж компанії, які забезпечують ваші поліси страхування життя. Справді, є кілька полісів страхування життя, які мають положення для певної частини вашого втрати годувальника, щоб стати доступними в разі, довгостроковий догляд стає необхідним. В інших випадках, довгостроковий догляд страховий поліс є окремим договором, який має свої власні обмеження, винятки, і переваги. Витрати на політику буде змінюватись в залежності від цілого ряду факторів. Вік людини придбанні політика буде одним з найбільш важливих міркувань. Він звичайно включає медичне обстеження і визначити розмір внеску.

Ваш страховий агент може пояснити переваги і витрати. Важливо зрозуміти, що буде покрито і те, що було б виключено так само, як і оцінку плану медичного страхування. Слід також пам’ятати, що, за оцінками, майже 40% людей, яким потрібна допомога життя заплатив і довгострокового догляду у віці від 18 до 65. Хоча багато людей думають про довгострокову перспективу догляду як потреба старості, це не завжди так.