Ваш страховий відкрита реєстрація

Хоча час змінюється, для більшості компаній нові марки році, що час року знову … час, щоб переглянути і оновити ваш страховий відкрита реєстрація план медичного пакета. Занадто часто, проте, більшість не займе багато часу, щоб дійсно розглянути те, що їм потрібно від їхнього здоров’я пакет План прийому тому, на жаль, вони не завжди отримують краще висвітлення і коштують з їх відкритих пакетів здоров’я план реєстрації. Це дуже важливо, щоб зайняти деякий час, протягом Вашого страхового відкритого вікна реєстрації, щоб зробити правильний вибір, так як він буде визначати тип охорони здоров’я ви отримаєте на наступний рік і скільки ви будете платити за цей вибір.

зробити правильний вибір під час Вашого страхового відкритого вікна реєстрації має вирішальне значення

Якщо ви не прийняти правильне рішення під час вашого страхового Час відкриття реєстрації, то здебільшого ви застрягли з вашим вибором на наступний рік. Хіт всі потреби регулярно змінюється і, отже, вибір охорони здоров’я повинні відображати ці зміни. Візьмемо, наприклад, що ви знаєте, у вас буде більше рецептом витрат на охорону здоров’я в цьому році, ніж у минулому. Ви можете змінити своє варіанти медичного охоплення плану, щоб охопити більше витрат рецепта. Або, що, якщо ви готові для іншого лікаря? Ви можете внести зміни у вашому відкритої реєстрації план медичного пакету, який дозволяє використовувати більш широке коло лікарів.

Чому зараз саме час

Ці вибори важливі не тільки тому, що вони дадуть вам краще охорону здоров’я у наступному році, але це дуже важливо, що ви знайшли час, під час Вашого страхового відкритого вікна реєстрації, щоб зробити ці вибори, оскільки здебільшого, ви не можете змінити ваше здоров’я План по догляду після цього вікна (більшість планів буде тільки дозволить вам змінити ваш вибір, якщо у вас є особистий драматичні зміни життя, таких як народження дитини або розлучення).

Зміни шукати і речі, щоб розглянути у Вашому страховому Відкрите Пакет реєстрації

Тепер, коли ви знаєте, що це важливо, щоб вимагати більше часу в плануванні вашого рішення охорони здоров’я у Вашому страховому відкритому пакеті реєстрації, знайдіть час, щоб поглянути на наступний список змін, які ви можете побачити в вашої страхової відкритих пакетів реєстрації і деякі речі, які ви можете розглянути при прийнятті вашого страхового відкриті вибори реєстрації:

змін ви можете побачити в цьому році у вашій страховий пакет відкритих реєстрації:

* Збільшення страхових внесків
* Збільшення Франшиза
* Збільшення доплати
* Додавання ощадного рахунку охорони здоров’я (HSA) або гнучкими Хоббі рахунку (FSA)
* Економія від участі в ході медичного дослідження (ви згодні відповісти на запитання від вашого способу життя і пройти різні медичні тести, такі як холестерин, кров’яний тиск, діабет і ВІЛ-покази і за вашу участь ви отримаєте невелику знижку на внески на медичне страхування)
* Спільне страхування відпускаються за рецептом ліків
* Більше Покриття для профілактичного витрат на охорону здоров’я (профілактичне охорону здоров’я вважається бачити вашого доктора на регулярній основі і отримувати регулярні screeings для вас і ваших choidren таких як імунізація)
* Нижня страхових внесків для некурців

5 речей, які ви можете розглянути при прийнятті вашого страхового відкрите зарахування зміни:

1. Визначити, якщо ви хочете план, який дає вам широкий вибір варіантів у лікарів. Чим більше вибір у вас є, як правило, він дорожчий, але для деяких, що мають різні лікарів для роботи з коштує додаткових витрат.

2. Вирішіть, якщо ви хочете, щоб пройти через ваш лікуючий лікар звернутися до фахівця, або якщо ви хочете свободи, щоб перейти безпосередньо до фахівця. Знову ж, більше свободи, тим більше витрати.

3. Спробуйте з’ясувати, що ваш рецепт витрати можуть бути в наступаючому році. Охорона здоров’я вибори у Вашому страховому відкритому пакеті реєстрації, ймовірно, прийшли з різними варіантами покриття відпускаються за рецептом ліків.

4. Якщо ви вирішите використанням HSA або FSA краще для вас, спробуйте оцінити, що ваші витрати на охорону здоров’я буде для всієї вашої сім’ї. Пам’ятайте, що без рецепта такі елементи, як знеболюючі також можете розраховувати на ваш HSA.

5. Вам дійсно потрібно, щоб знизити витрати на страхування? Потім виберіть вибір у Вашому страховому відкритому пакеті реєстрації, що забезпечує більш високий доплати і / або спільного страхування. Це те, що ви платите з власної кишені. Тільки виберіть цю опцію, якщо ви можете дозволити собі зі своєї кишені суму без його труднощі на ваші фінанси.