Ваш страховий агент агенту право для вас

Чи отримуєте ви по телефону як мінімум один раз на рік з вашим страховим агентом розглянути ваші домовласників страхування? Він або вона розглянемо вашу політику щорічно з вами? Коли Ви телефонуєте з питаннями, вони відповіли швидко? Чи розумієте ви, ваша страховка?

Якщо ви відповіли «ні» тільки одне з цих питань, ви можете розглянути питання про пошук нового агента – або мати обговорення з вашим поточним. Бажано періодично магазин за кращу ціну, і це в рівній мірі мудрим в магазин за агента, який буде служити вам добре. Отже, що потрібно шукати?

розташування
Якщо розташування питанням, де знаходиться офіс? Чи легко знайти? Є безкоштовна, відповідна парковка? Найкраще місце з усіх, вашого власного будинку. Деякі агенти прийти до вас додому, а ти йдеш у їхній офіс. Якщо це важливо, запитаєте, якщо це те, що вони зазвичай роблять.

охоплення огляду
Чи отримуєте ви щорічному огляді ваша страховка? Ваш агент повинен надавати цю послугу, тому що є зміни, які, можливо, доведеться вирішувати. Реконструкція або доповненням до вашого будинку призведе до підвищення вартості, це, швидше за все, вимагатиме збільшення охоплення. Додані Чи сайдингом? Є автоматичне налаштування для вирішення пов’язаних із збільшенням на ринку житла?

активний з вашої премії
Ви знаєте, якщо ви отримуєте найкраще ставки страхових внесків? Придивіться до цін і отримати декілька цитат. Нехай ваші поточного агента знаю, що ти робиш це. Я вражений тим, як багато людей говорять мені, що отримати кращий тариф, коли вони вирішили, щоб робити покупки їх політику. Не думайте, що ви завжди отримуєте найкраще премію тільки тому, що ваша поточного агента була найнижчою ціною, коли ви переключилися на нього багато років тому!

обслуговування клієнтів
Хороший агент реагує на ваші питання і претензії потреб. Чи отримуєте ви передзвонити швидко, коли у вас є запитання? Ті питання, відповісти словами, ви можете зрозуміти, або в страхові говорити? Якщо Ваш агент з великим допомогти вам зрозуміти вашу політику, ви можете бути впевнені, що він буде там для вас, коли ви повинні подати позов.

Якщо вам подобаються ваші агента, але, здається, не буде отримувати послуги Ви очікуєте, нехай він знає, що ви збираєтеся зробити покупку на цитати і вказати причини. Це дасть йому шанс для вирішення питань, може бути, він не був у курсі ваших конкретних потреб. Будучи щирим про це дасть йому можливість розглянути Ваші премії.

Так як же знайти правильне страхування професійної? Один з кращих способів це запитати друзів, сусідів і членів сім’ї про своїх агентів. З’ясуйте, чи є вони щасливі з ними і чому вони залишаються клієнта. Якщо ви знаходитесь в мережі груп, громадських організацій, належати до церкви і т.д., ви, напевно, вже знаєте, деякі страхові агенти. Поговоріть з ними, нехай вони знають, ви купуєте вашої страхової і попросити можливість зустрітися з ними. Навіть якщо ви знаєте їх протягом багатьох років, ставитися до нього як інтерв’ю. Просто тому, що вам подобається хтось не означає, що вони підходящу для вас.

Зміна агентів є бізнес-рішенням, тому переконайтеся, що всі ваші запитання адресовані. Взяти хоча б 3 котирування плюс один від вашого поточного агента. Переконайтеся, що ви котируються на ідентичних покриття так ви робите справжнє порівняння. А потім прийняти своє рішення на основі як долари і агентом. Ви можете знайти велику агента з фантастичними темпами. Або ви просто можете виявити, ви праві, де ви належите.