Ваш роботодавець повинні надати медичну страховку

Багато людей задають питання: «Ваш роботодавець повинні забезпечити медичне страхування”? Відповідь на це питання немає, але кілька потенційних кандидатів у президенти припускають, що вони повинні.

Багато людей плутають про випуск спонсорованих роботодавцем медичного страхування. У старі добрі часи, які були дійсно не так давно, група планів медичного страхування, які були доступні від роботодавців були найпоширенішою формою медичного страхування. Їх називали в старі добрі часи по причині. Ці плани групи здоров’я були хорошими для всіх учасників. Премії були низькими до споживача; роботодавці заплатили тільки невелика кількість вартість плану; страхові компанії змогли зробити гарний прибуток, і все було покрито для майже будь-якого захворювання, які прийшли разом.

Що змінилося все це? Винуватцем був постійно зростаюча вартість медичного обслуговування в США. Роботодавець на основі планів групи були змушені збільшити свої внески, щоб йти в ногу з цим збільшення витрат, і було тільки в тій частині, яка може бути передана працівнику. Це була частка роботодавця витрат, які виросли найбільше різко. Страхові компанії були змушені придумати вирішення проблеми вони не спричинили. Старі добрі часи минули.

Тим не менш, багато роботодавці продовжували пропонувати плани. Справді, так багато великих роботодавців масштабі зробили так, що вона, як правило, передбачається, що вони повинні були зробити це. З якої причини вони постійно намагаються забезпечити медичне страхування для своїх співробітників, незважаючи на зростання витрат? Відповідь у тому, що медичне страхування стало очікуваної користі і це перевага була тісно пов’язано зі статусом роботодавця. У деяких випадках союз ухвалив, що договори медичного страхування надаються, а й не-Союз компаній, нездатність запропонувати медичне страхування розглядається як основний показник того, що компанія була не дуже хорошим місцем для роботи. Роботодавці були змушені конкурувати за кращі співробітники і були змушені запропонувати цю вигоду, навіть якщо вони вирізані інші пільги, щоб мати можливість дозволити собі це.

Тим не менш, менше роботодавці були просто не в змозі забезпечити його, і число незастрахованих американців неухильно зростає, поки багато людей не вважають це великою проблемою сьогодні. Кілька кандидатів від демократичної партії запропонували плани, які зроблять його обов’язковим, що всі роботодавці або не пропонують медичне страхування для своїх співробітників або ж сприяти національний план, який буде за зразком Medicare без віку, що дає право вимоги. Надання коштів на медичне страхування стане вимогою для ведення бізнесу в Америці.

Ринок страхових послуг було робити хорошу роботу з введенням творчих планів, які скоротили витрати на медичне страхування і чинили тиск на медичну професію контролювати свої витрати, а також. Було б дуже корисним, якщо б більше людей визнають справжню природу проблеми. Ті, хто отримує допомоги по медичному страхуванню від своїх роботодавців повинні бути вдячні, і повинні докласти зусиль, щоб зрозуміти і оцінити тільки те, що це обходиться їх роботодавців. Вони повинні зрозуміти також вплив цих витрат на їх інші переваги, у тому числі заробітна плата і витрати на вироблену продукцію. Медичне страхування не знаходиться в кризі, і немає простої відповіді. Поінформовані люди зможуть приймати оптимальні рішення як для себе, і країну.