Ваш путівник у всеосяжне страхування автомобіля

Коли ви шукаєте в підписці на нові договір страхування транспортних засобів, Вам буде запропонована різним діапазонам кришкою, виходячи з найдорожчих до найменш дорогим. Найретельнішим тип страхового покриття двигуна, який ви можете взяти, є комплексне страхування. Комплексне страхування буде охоплювати більшість інцидентів, а також розширюваний тип політики, який дозволить вам додати додаткові на вашу політику, ви відчуваєте, що повинні якого не включаються автоматично.

Всеосяжне покриття Більшість страхових компаній буде включати в себе захист від крадіжки, пошкодження, викликані спробі крадіжки, зіткнення, відповідальність перед третіми особами, буксирування витрати, витрати на зберігання Вашого автомобіля в той час як він пошкоджений, прокат автомобілів і пожежа та вибух кришку. Ви також можете отримати додаткові послуги на вашому всеосяжної політики, такі як медичне страхування і травм, а також захист від дій матері-природи, такі, як повені або удару тварина. Важливо мати на увазі, однак, що страхові компанії відрізняються. Те, що один двигун страхової компанії включає в свій всеосяжний пакет кришку, не може бути таким же, як охоплення іншої страхової компанії. Крім того, ви, можливо, доведеться платити за деякі види страховки, які додаються на вашу політику. Ось чому важливо, щоб отримати деякі порівняльні котирування, перш ніж зробити страхові рішення. Таким чином, ви можете сказати, яка компанія буде пропонувати вам більше за комплексний пакет уваги, ніж іншим.

Якщо ви купуєте автомобіль з фінансами через банк, страхування каско, як правило, є обов’язковим. Це спосіб банку захистити ті гроші, які вони відданий в оренду в вас. Крім того, дуже важливо, щоб отримати страховку, якщо ви їдете дорожчий, або розкішні, транспортний засіб. Ці автомобілі, як правило, коштують набагато більше, щоб відремонтувати або замінити, якщо щось пошкоджено. Автомобілі, призначені в першу чергу для бізнесу необхідно мати страховий бізнес двигуна на місці.

Якщо ваш автомобіль дуже старі, то вам не потрібно турбуватися про каско. Якщо сума грошей, яку ви будете платити на всеосяжну політику не є життєздатним для вартості вашого старого автомобіля двигун, то ви, мабуть, слід просто вийняти страхування відповідальності перед третіми особами. Пам’ятайте, що надлишок, що Ви повинні були б виплатити може бути набагато дорожче, ніж насправді ремонту автомобіля до себе!

На закінчення, майте на увазі, що навіть якщо ви не можете дозволити собі повне страхування, страхування відповідальності перед третіми особами краще, ніж відсутність страхування взагалі. Вартість ремонту автотранспортного засобу або заміни автомобіля може зруйнувати вас у фінансовому відношенні. Важливо мати захисні заходи, якщо щось трапиться. Ще раз, пам’ятайте, ходити по магазинах навколо для деяких котирування, перш ніж зробити остаточне рішення. Ви повинні вирішити, що буде кращим варіантом для вас. Якщо це можливо, зробити деякі дослідження на тему страхування автомобіля, так що ви знаєте, що ви отримуєте в собі. Дізнатися, що є нормальним, щодо вартості каско, і з’ясувати, що страхові компанії, Вашій родині і друзям, що використовують вони довіряють.