Ваш основний путівник по кращих котирування Страховий Дім

Коли потрібно переглянути свої будинки страховий поліс? Коли потрібно отримати інші страхові котирування домі? Які речі, які потрібно враховувати при перегляді вашої політики? У чому різниця між політикою страхової будинок і будинок гарантії? Це платить, щоб запитати, тому що ви усвідомлюєте те, що вам потрібно знати, це знання дозволяє заощадити багато часу, грошей і зусиль.
Огляд вашого будинку страховий поліс
Рекомендується Інституту страхової інформації, що слід переглянути свою політику Страховий Дім принаймні, два рази на рік. Це особливо вірно, коли ви їдете з оновленням вашої політики. Іноді ми схильні думати, що ми не вистачає на деякі речі, і тому ми миттєво оновлювати і оплачувати наші рахунки страхування оновленню. Ви повинні перевірити все про вашу страхового покриття. Ось деякі питання, які ви можете запитати себе, і врешті-решт очистити або підтвердіть ваші страхові агенти:
Купони – Чи отримаю я чи отримувати всі знижки, які доступні для мене?
Порівняння – Мені потрібно, щоб інші цитати Страховий Дім для порівняння?
Зміни – Які зміни, якщо такі є, які були зроблені в мій охоплення? Як ви до моєї користі?
Франшиза – Чи існують окремі франшизи для певних ризиків, які включені в мою політику? Чи має моя політика дозволить мені збільшити франшизу так що я можу зменшити мою ставку страхового внеску?
Особисті речі – є я включив всі мої цінні речі в моїй охоплення? Хіба я щось забув? Це ваш шанс, щоб перевірити, якщо ви упустили деякі важливі речі і включати їх.
Відповідальність – Чи є необхідність для мене збільшити мої страхуванні відповідальності?
Інше вдалий час для вас огляд ваша політика, коли ви робите значні поліпшення вашого будинку або коли ви купуєте основних пунктів, обладнання або техніки, не описані раніше включені в страхове покриття. Наприклад, якщо ви тільки що додали кімнату або розширені вашої кухні або ванної кімнати. Ви, можливо, також побудований балкон або, можливо, ви купили високої чіткості РК-телевізор або впроваджений домашнього кінотеатру. Ці додаткові пристрої, споруди, або поліпшення не були застраховані в попередній політикою тому будь-які збитки чи шкоду, які можуть виникнути не може бути затребувана, тому що це не входило у ваші оригінальні покриття. Те ж саме відбувається, якщо член вашої родини отримує цінні подарунки, такі як ноутбук, твори мистецтва або живопис, або набір ювелірних виробів, то розумніше було б для вас, щоб збільшити страховку для покриття цих подарунків.
Ще одна цікава час, щоб переглянути політику при установці пожежної сигналізації або, можливо, сигналізація, щоб ви вдома безпечні. Це може бути можливість, щоб претендувати на нові знижки, які Ви можете звернутися за при продовженні страхового поліса, оскільки страхові компанії нагороду політики власників, що мають функції безпеки встановлені в їхньому будинку. Інші оновлення або вдосконалення, які право на знижки, що буде включати електричних, сантехнічних та опалювальних систем. Будьте впевнені, щоб тримати вас страховими агентами або страховими компаніями в курсі цих оновлень, щоб вони могли оцінити і застосувати нову знижку на наступну оновлення.
Відмінність страхового будинки та будинки гарантія
Обидві страхові Дім і гарантії призначені, щоб допомогти людині в тих випадках,
втрат або шкоди проти небезпек у ваш будинок, структура, особистих речей. Різниця в тому, що в цілому типовий страховий поліс будинку охоплює втрати чи пошкодження Вашого будинку, структуру і особисті речі, коли нещасні події. У той час як будинок пропонує гарантію заміни або ремонту для вашої техніки та іншого змісту, які були пошкоджені через нормального зносу. Будинок Гарантія пропонує тільки заміни або ремонту для тих, хто потрапляє під страховий поліс будинку.