Ваш мотоцикл страхування занадто висока

Мотоцикли є унікальними в порівнянні з автомобілів у зв’язку з їх неймовірною швидкістю, а також відсутність захисту, яка надається у оператора. Крім того, багато власників мотоциклів молодих людей з меншим досвідом водіння. З цих причин, страхові компанії дуже обережні, коли ціни мотоцикл страхування.

Можна керувати кількома факторами, які можуть зробити вас більш сприятливим кандидатом на мотоцикл страхування в очах страхової компанії.

Ваш вік
Хоча вік є чинником в покупці будь-якої страхової, він має особливе значення при купівлі мотоцикла страхування. Якщо ви жінка у віці до 21 або чоловіків молодше 25 років, ваші ставки будуть автоматично бути вище, ніж будь-яка інша вікова категорія. Рекомендований спосіб заощадити на страхової премії, це чекати, поки ви не за ті століття, що може значно зменшити премії Страхування мотоциклів.

Ваш досвід
Якщо ви новий оператор на мотоциклі, багато страхових компаній хочуть знати, це і буде коригувати ваші премії відповідно. Нові оператори мотоцикла більшого ризику для страхових компаній, оскільки вони, швидше за все, відбуваються нещасні випадки. Якщо ви новий власник або оператор мотоцикл, єдиний спосіб, щоб обійти це ходити по магазинах навколо на різних страхових компаній, щоб знайти кращий курс, оскільки не всі страхові компанії використовують це вирішальний фактор таким же чином.

ваші записи
Правило, яке застосовується до будь-якої операції транспортний засіб повинен бути безпечним водієм. Записи водіння є одним з перших речей, які страхова компанія буде дивитися на вас при оцінці в якості кандидата на страхування. Прискорення порушень, дорожньо-транспортних пригод, і страхування три фактори, які грають у великій мірі в оцінці страхових компаній з вас. Уникаючи цих речей, ви зробити себе більш привабливими для страхової компанії.

З деякими страховими компаніями, ваша історія аварій може мати менший вплив на вашу кандидатуру, якщо аварія історія була в автомобілі, а не на мотоциклі. Знову ж, по магазинах навколо на різних страхових компаній це кращий спосіб, щоб обійти цю проблему.

розташування
Багато людей не розуміють, що місто, де ви живете може мати вплив на страхові внески, які ви платите. Якщо ви живете в густонаселеному місто чи міста, ймовірність того, що ви зіткнетеся з іншими збільшується водіїв. Це означає, що шанси виникнення аварії також збільшиться. Якщо ви живете в сільській місцевості, у вас буде менше контактів з іншими транспортними засобами, що може означати, що ви відчуваєте себе відносно безпечно, однак ви також можете жити в районі, де обмеження швидкості набагато вище, що є ще одним фактором ризику для страхової компанії .

Споживачі можуть засмутитися, щоб розглянути всі ці критерії, особливо, якщо ви чи ваші обставини поставити вас в невигідному світлі в очах страхової компанії. Ваша тактика повинна бути потім, щоб змінити речі, які ви не можете і ніколи завжди лежать у вашій страхової компанії. Якщо ви нечесно з вашою страховою компанією за допомогою одного з питань, вони запитують вас, ви можете бути відмовлено у страхуванні в цілому. Це може бути менш ваші проблеми, як це технічно страхове шахрайство, яке є кримінально караним злочином.

Вашу роботу
Хоча це і незвично, якщо ви використовуєте свій мотоцикл для будь-якої підприємницької діяльності, вам доведеться повідомив про це в страхову компанію. Бізнес використання мотоцикла напевно викликає і збільшення страхові тарифи. При використанні мотоцикла для ведення бізнесу є вибір, а не необхідність, розглянемо альтернативний вид транспорту для того, щоб заощадити гроші на страхові внески.

Ваш мотоцикл
Типу ви є власником мотоцикла також гратиме фактор у страхові тарифи. Мотоцикли призначені для швидкості і продуктивності, очевидно, більш небезпечні, ніж приміський стиль мотоциклів або руху мотоциклів. Відповідно, вони будуть мати більш високу швидкість.

Зміни у вашому мотоциклі також може грати фактор в страхові тарифи. Модифікації можуть бути для швидкості або за зовнішність. Якщо внесені зміни для підвищення продуктивності, і ви зробили ви мотоцикл швидше, то ваш мотоцикл став небезпечнішим в очах страхової компанії.

Якщо ваші зміни виявляться лише для стилю і виглядає, ви також можете побачити і збільшення страхові тарифи, тому що тепер ваш мотоцикл коштує більше, і їх компенсації до вас для ремонту мотоцикла буде більше в разі аварії.

Ці рекомендації допоможуть зробити вас більш сприятливим кандидатом для страхових компаній. Консультації з професійним страховим агентам і брокерам за консультацією з найкращим страховиком для вашої ситуації буде набагато кращий крок, який ви можете зробити, щоб знизити страхові внески.