Ваш будинок страхування від повеней і ураганів

Більшість домашніх страховка покриває повеней і ураганів. Як мінімум ви повинні мати будівель страхування, яка охоплює вас від витрат на ремонт, або на крайній випадок відновлення вашого будинку, але ви б доцільно, щоб і вийміть вміст страхування для захисту вашого майна.

Хоча ви можете мати вдома і зміст страхування, повені або урагану може бути дуже брудним, трудомісткий і дорогий ремонт, і хоча ви можете купити нові речі, предмети з сентиментальну цінність не буде замінювати. Щоб уникнути пошкодження вашого майна від штормів і повеней, зберегти ваш будинок у належному стані. Запобігання витоків, перевіряючи вашу дах і замінити відсутні або пошкоджені плитки. Жолоби повинні бути очищені від сміття, наприклад опалого листя. Скоротіть нависають або мертві гілки, які можуть впасти при сильному вітрі.

Резервне копіювання комп’ютера на регулярній основі, так як удар блискавки може викликати стрибків електрики, які можуть пошкодити ваш комп’ютер та інші електроприлади. Витоку і повені також можуть пошкодити жорсткий диск і електрообладнання. Навіть якщо ви заміните комп’ютер, важливі файли, такі як сімейні фотографії будуть втрачені. У грози, вимкніть електроприлади, телефони та комп’ютери.

Зверніть увагу на погоду попередження, а якщо ви чуєте шторм чи повінь, ймовірно, переміщати будь-які цінні речі наверх, якщо це можливо, і захистити важливі документи, включаючи документи страхування, помістивши їх у водонепроникному контейнері. Деякі об’єкти можуть бути занадто великими або дуже важкою для переміщення, як і ваш холодильник, але по можливості піднімати ці піднятися з підлоги, можливо, з цеглинами.

Будьте готові до потенційних After Effects, подивившись вашу аптечку, батарейках радіо, пляшки води і не швидкопсувні продукти, і тримати своїх домашніх тварин всередині.

Якщо вам не пощастило достатньо, щоб отримати серйозні повені або урагану, ваш будинок страховий поліс може покрити вартість альтернативного житла, але дешевше політика навряд чи включати це. Подумайте про ваші потреби, коли ви берете політики, так як дуже дешеве страхування навряд чи дасть вам всю фінансову захист вам може знадобитися.

Звертайтеся у Вашу страхову компанію як можна швидше, якщо ваш будинок або майно пошкоджено штормом або повені, а не викидати пошкоджені деталі бо страхова компанія може бути в змозі виправити їх і не може виплатити їм на зміну. Якщо це дуже незручно або небезпечно тримати пошкоджені деталі, а потім взяти фотографії як доказ у позбавляючись від них.

Що шукати в хороший страховий поліс будинку включають в себе очищення, ремонт або заміна пошкоджених деталей, в тому числі фізичної структури вашого будинку. Варто подумати про те, де ви хочете, якщо ваш будинок був зроблений нежитлове і думати про прикрити вартість альтернативного житла. Переконайтеся, що ви не недооцінювати значення ваших речей або майна, і не забудьте зберегти інвентаризації з квитанціями, так що ви можете довести ваші втрати, якщо гірше має статися.