Ваші законні права, якщо ви серйозно захворіти

Якщо ви або хтось ви любите діагностований з серйозною хворобою, як рак, серцева недостатність або інші хронічні або небезпечні для життя захворювання, легко стати настільки поглинений з реальністю захворювання, яке ви виходите важливих правових питань, які можуть виникає.

Більшість людей знають про важливість волі або довіри, яке передбачає нерухомістю хтось після смерті, і “попередні розпорядження”, який призначає людині приймати медичні рішення від імені пацієнта у випадку, якщо пацієнт стає не в змозі зробити це.

Проте, існують і інші важливі правові питання для хворих людей, і часто вони оповиті міфами, які створюють непотрібне занепокоєння і розгубленість. Найбільш поширені міфи правових стикаються пацієнти – і факти вам потрібно знати …

Міф: Ви втратите свою медичного страхування, якщо ви зміните роботодавців, у вас є серйозні захворювання.

Факт: федеральні перенесенні даних про страхування здоров’я та звітності (HIPAA) дозволяє переходити від однієї здоров’я плану на інший, не будучи виключений у зв’язку з вже існуючого захворювання, такі як рак, хвороби серця і т.д.

Medicare, яка охоплює американців у віці 65 років і старше (а також людей будь-якого віку, які відповідають вимогам соціального забезпечення по інвалідності) не може бути відкликана у зв’язку з важкою хворобою. Люди мають можливість записатися в традиційному Medicare або плану Medicare Advantage, яка в основному медичні ОПЗ.

Те ж саме відноситься до людей, які покриваються Medicaid, федеративної держави програма для малозабезпечених американців. Для отримання додаткової інформації звертайтеся в Центри з Medicare & Medicaid на 800-633-4227 або uww.cms.gov.

Інший маловідомий факт: деякі роботодавці будуть просити представника від їх постачальника медичного страхування приходять до свого робочого місця, щоб пояснити охоплення. Це зазвичай відбувається, якщо роботодавець забезпечує більш ніж один варіант медичного страхування, або як частина відкритої періоду реєстрації, коли працівник може змінюватися від одного плану до іншого. В інших випадках, відділ людських ресурсів Вашої компанії може запропонувати керівництво.

Міф: Якщо ви не в змозі працювати через серйозну хворобу, ви втратите свою роботу.

Факт: про американців-інвалідів (ADA) є федеральний закон, який поширюється на роботодавців з 15 або більше працівників. Особи охороняється ADA, якщо він / вона має фізичні чи психічні порушення, яке істотно обмежує основні функції життя. Для участі в програмі людина повинна бути здатний виконувати основні функції роботи з розумними розміщення, при необхідності (яка повинна бути надана роботодавцю, якщо він не створює ніяких надмірних труднощів для роботодавця).

Приклади: Тривалі періоди часу відпустки, робота реструктуризації і неповний графік роботи.

Важливо: Це ваш вибір, чи слід розкривати ваш стан здоров’я вашого роботодавця. Якщо вам не потрібно певний тип розміщення, ви не зобов’язані розкрити вашу хворобу. Деякі співробітники стурбовані тим, що якщо вони говорять своїм роботодавцям у них рак, вони будуть ставитися по-різному, і буде стикатися з дискримінацією. Тим не менш, ви не можете вимагати дискримінації, якщо ваш роботодавець ніколи не говорили про стан вашого здоров’я.

Інший маловідомий факт: Закон про сім’ю і медичний відпустку є федеральний закон, який дозволяє працівникові зайняти до 12 тижнів неоплачуваної відпустки за медичними будь-якого 12-місячного періоду, не втрачаючи роботу або медичну страховку. Вона поширюється на роботодавців, які мають 50 і більше працівників, а працівник повинен пропрацювати на підприємстві не менше одного року (і принаймні 1250 годин у цьому році).

Цей тип відпустки можуть бути адаптовані до потреб вашого лікування.

Приклад: Ви можете взяти всі 12 тижнів відразу … або вранці відправився випромінювання … або п’ятницю відправився в хіміотерапії. Ця відпустка може бути використаний для власного серйозного працівника, що хвороба або одного з батьків, дитини або чоловіка.

Коли у відпустку, люди, як правило, шукають способи, щоб покрити свої щомісячні витрати. Деякі держави мають державне страхування інвалідності програма, яка забезпечує частина від заробітної плати, як правило, на строк не більше одного року.

Іншим варіантом є платежів за короткостроковими або довгостроковими страхування на випадок інвалідності. Не кожен роботодавець пропонує даний вид страхування.

Порада: Якщо ваш роботодавець не пропонує страхування на випадок інвалідності, ви можете придбати його в приватному порядку.

Увага: Як тільки вам поставили діагноз, це може бути важко купити приватне страхування інвалідності. Зв’язатися страхового агента, який може вивчити варіанти, які можуть бути недоступні.

Міф: Якщо у вас немає медичної страховки, коли ви з діагнозом важкої хвороби, що не страховик покриє вас.

Факт: Багато держав мають високих ризиків, який охоплює людей, які не можуть претендувати на індивідуальне страхування і не мають доступу до страхової групи, Medicare або Medicaid. Ці пропозиції можуть відрізнятися від штату до штату, і премії можуть бути високими. Також, в залежності від штату, де ви живете, можуть бути й інші варіанти.

Інший маловідомий факт: деякі держави мають додатковий захист. Грудей і шийки Програма лікування раку, у віданні держави, платить за лікування незастрахованих жінок з грудей або рак шийки матки, якщо вони відповідають певним вимогам. Деякі держави можуть мати покриття для чоловіків з раком простати.

Конкретні деталі покриття дійсно змінюються від штату до штату. Перевірте з Департаменту страхування у вашому штаті відгуки всіх вище.

Міф: Якщо ви втратили дохід через серйозну хворобу, ви не зможете оплачувати свої рахунки.

Факт: короткострокове страхування на випадок інвалідності, пропоновані деякими Штати можуть допомогти. Допомоги по соціальному забезпеченню можуть бути недоступні, якщо ви можете продемонструвати, що ви відключені від фізичних і психічних порушень, які, як очікується, триватиме 12 місяців або довше.

Соціальне страхування по інвалідності заснований на роботі історії людини. Додатковий соціальний дохід заснований на активи людини і ресурсів. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з Адміністрацією соціального забезпечення на 800-772-1213.

Важливо: Існує шестимісячний період очікування, перш ніж ви маєте право на отримання допомоги по соціальному забезпеченню. Подати заяву на допомогу, як тільки буде встановлено, що ви збираєтеся бути відключений протягом не менше 12 місяців.

Інший маловідомий факт: Багато хто знає, що це часто можна заощадити на медичне страхування, обравши страхове покриття в рамках плану медичного страхування чоловіка. Тим не менш, багато людей не знають, що HIPAA захисту також відноситься до цієї ситуації, так вже існуючі медичні умови не можуть на законних підставах виключає вас від початку медичного страхування під роботодавець дружина умови плану.

Крім того, деякі люди можуть мати право на нижньому корисності і телефонні рахунки, тому що їхні доходи скоротилися.