Вашої страховий поліс і землетруси

Якщо ви власник будинку в Сполучених Штатах, ви можете думати, що ваш домовласників страхування охоплює вас в разі будь-якої великої катастрофи, яка може вдарити вашого будинку. Подумайте ще раз. У результаті землетрусу Сполучених Штатів збиток будинкам не поширюється стандартна страховка домовласників. Хоча інших видів страхування пошкодження кришки викликані землетрусами, таких як страхування автомобіля, вивчивши страховий поліс вашого домовласника, трохи ближче, ви, ймовірно, виявите, що ваш будинок не поширюється в разі землетрусу.

Презентація статті з питань медичного страхування відіграє важливу роль в отриманні читачеві цікаво почитати його. Це є причиною для цієї презентації, яка отримала Ви зацікавлені в його читаєте!

Прийміть положення речей у житті. Тільки тоді ви зможете приймати ці точки на медичне страхування. медичне страхування може розглядатися як невід’ємна частина життя.

У Сполучених Штатах є певні області та регіони, які більшою мірою схильні до землетрусів. Західне узбережжя, наприклад, знаходиться прямо над великим лінії розлому в планеті, викликаючи часті землетруси, деякі з яких були величезні. Каліфорнія є одним стверджують, що була домом для цілого ряду нищівних землетрусів протягом всієї історії. Однак, якщо ви не живете на західному узбережжі Сполучених Штатів не припускаю, що ви вільні від небезпеки землетрусів. Землетруси можуть відбутися в будь-якому місці в будь-який час і в середньому близько 5000 землетрусів відбуваються в Сполучених Штатах щороку. У минулому столітті землетрусу були зареєстровані в 39 з 50 штатів США, більше половини країни.

Землетруси розміром не менше 7 балів за шкалою Ріхтера, який вимірює величину землетрус, відбулося як у східних і центральних районах США в 19 столітті. Землетруси можуть варіюватися від ледь яка може бути повсть, трясіння землю так сильно, що великі будівлі звалиться на землю. Якщо вам пощастило потрапити в один з найгірших землетрусу вашого будинку, безумовно, буде пошкоджений. Самим недавнім землетрусом, щоб викликати серйозні руйнування прилеглих районах був у Northridge, Каліфорнія в 1994 році. Сила землетрусу склала на 6,7 бала за шкалою Ріхтера і викликало майже двадцять мільйонів доларів збитку в Нортрідж і навколишні міста та селища. Сильний землетрус має здатність викликати мільярдів доларів до пошкодження будинків, підприємств і цілих спільнот. Землетрус Нортрідж вимірюється тільки 6,7, але було кілька великих землетрусів по всьому світу в наступні роки, у тому числі землетрусів зосереджена в Індійському океані, який викликав цунамі в Азії. Це землетрусу склала 9 балів за шкалою Ріхтера.

Це було наше рішення написати стільки на медичному страхуванні, дізнавшись, що є ще так, щоб вчитися на медичне страхування.

Виробництво такий цікавий анекдот на медичне страхування займає багато часу і напруженої роботи. Тому було б зміцнення до нас, щоб дізнатися, що ви зробили добре використовувати цю важку роботу!

Не думайте, що тільки тому, що ваша домовласників страхування не пропонують покриття для землетрусів, які ви не знайдете охоплення. Землетрус страхування надається на всій території країни для тих, хто хоче захистити свої будинки і майно від загрози землетрусів. Хоча значно низька кількість американців в даний час мають страховку від землетрусів, якщо ви живете в районі, який має високий ризик великих землетрусів, Ви були б дурнем, щоб не вкладати кошти в страховку від землетрусів. Чиновники розуміють, як важливо страхування землетрусу для американців, в деяких районах країни, як на західному узбережжі. Вони домоглися успіхів в останні роки, щоб зробити порізи на землетруси страхових тарифів в штатах, як Каліфорнія, де це життєво важливо для громадян розглянути застрахуватися від збитків землетрусів.

Це тільки тому, що ми досить вільно на тему медичного страхування, що ми наважилися писати щось таке вплив на медичне страхування, як це!

Землетрус страхування може бути відносно легко отримати. Інші види страхування на випадок лих, не зазначених у страхові поліси домовласників, таких, як страхування від повені, пропонуються тільки через уряд. Тим не менш, землетрус страхування можуть бути легко отримані через приватні страхові компанії. Це робить отримання землетрусу страхування більш зручною для пересічного громадянина. Жителі Каліфорнії можна також отримати страховку від землетрусів політики від Органів землетрусів Каліфорнії. Землетрус страхування буде поширюватися на будь-які структурні пошкодження у ваш будинок і його вміст через трясіння і зсув Землі в результаті землетрусів. Інші пошкодження вашого будинку будуть покриті за рахунок страхування вашого домовласника.

На відміну від інших стихійних лих, таких як великі урагани і смерчі, землетруси будь-якого розміру не може бути передбачено. Там немає можливості для вчених, щоб сказати, коли землетрус вдарить, і саме тому так важливо для вас, щоб належним чином підготуватися до основних руйнівного землетрусу. Якщо ви живете в районі з високим ризиком землетрусів, переконайтеся, що ваш будинок і майно застраховані, щоб переконатися, що ви не залишилися з великими втратами.