Вашої дитини вагою і страхування

Там є школа думки, яка говорить: “числа не брешуть”. Передбачається, що цифри і факти факти завжди вірно. Так що якщо хтось підраховує кількість разів щось трапиться, це дає вам основу, від якої можна оцінити ймовірність те ж саме відбувається по всій популяції. Це є основою андеррайтингу для цілей страхування. Команди висококваліфікованих людей називають актуаріїв порахувати, скільки дорожньо-транспортних пригод, є. Вони розбити його віку, марки і моделі автомобіля, віку, статі та професії водія, часу доби, погодних умов, і так далі. Ми з радістю приймаємо інформацію, що в першій половині 2009 року, тільки 16 626 осіб загинули в результаті аварії, 7% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Ми не здивовані, коли ми читаємо це доводить, що є 1,15 смертей на 100 000 000 миль пробігу. Факти є факти, і має бути правдою.

Крім випадків, коли ми застосовуємо той же підхід до медичного страхування, деякі люди засмучуються. Можливо, це буде доречно, щоб написати це на Хеллоуїн, але те ж актуаріїв були підрахунку кількості людей, які вмирають від різних захворювань. Для цілей цієї статті, одним з основних областей, що представляють інтерес було питання ожиріння. Існують докладні номери, що доступні по всій країні показують, що люди, які мають високий індекс маси тіла (ІМТ) частіше, ніж худі люди помирають від хвороб серця. Медичні свідоцтва доводять те, що називається “супутні захворювання”, тобто наявність двох або більше умов, які, найчастіше, припускає причину і наслідок на роботі, або, що є уразливості до обом умовам. Ми не настільки нещасні, щоб прийняти зв’язок між зловживанням наркотиками і психічним захворюванням, але кажучи вже про можливий зв’язок між вагою тіла і захворюванням і, раптом, люди засмучені. Люди не хочуть чути зв’язок між їх способом життя та ймовірність ранньої смерті.

Реальність така, що дорослі з ІМТ 30 і вище, або бути відмовлено в медичному страхуванні або заряджених більш високу премію. Незалежно від того, як політкоректно це може бути, щоб говорити про ожиріння, страхові компанії захистити себе шляхом класифікації ожиріння як вже існуючі умови обгрунтування відмови або преміум завантаження. Так що ласкаво просимо до дитини Алекс, новачок в місці: Grand Junction. Він чотири місяці і годування груддю. Він щасливий, підстрибуючи дитини вагою в сімнадцять фунтів. При довжині 25 дюймів, це ставить його в 99-й процентиль для Центрів з контролю за захворюваннями і висоту попередження та вага діаграми для дітей того ж віку. Таким чином, компанія медичного страхування відмовив охоплення. Їх точка відсікання є 95 відсотків. Коли ви думаєте про це, це драматична новина. Здається, що ви ніколи не буває занадто молодий, щоб бути надмірна вага. Це не те, щоб вирішити цю проблему за допомогою збільшення ставок медичного страхування. Це пусте відмова покриття. У чотири місяці, актуарії вже вирішили це дитина занадто великий ризик, щоб застрахувати. Батьки природно засмучений. Хоча їх педіатр не має проблеми зі здоров’ям, вони говорять про приміщенні дитини на дієті Аткінса. Вони можуть жартувати, але це може бути реальна ознака змін у галузі медичного страхування. Там немає сентиментальності тут. Зрештою, цифри не брешуть, за винятком страховиків змінив свою думку, коли гласність вдарити. Алекс тепер застраховані. Деякі хороші новини в кінець на.