Ваше здоров’я медичного страхування достатньо для ваших потреб

Здоров’я медичне страхування необхідно кожному з цілого ряду причин, не останньою з яких є вартість загальної медичної допомоги. Хоча ви можете бути в змозі знайти деякі медичні установи готові запропонувати 10 відсотків знижки на відвідування не мають медичної страховки, це не завжди допоможе вам. Наприклад, візит до лікаря може скидати з рахунків, проте лабораторні роботи не буде. Це лабораторні роботи, ультразвук, рентгенівських променів, аналіз крові та інші машини і процедури, які насправді коштують самі.

Є кілька типів планів, наявних в області охорони здоров’я медичного страхування. Більшість планів буде по відношенню до держави, в якому ви живете. Деякі держави мають різну політику, за те, що вони будуть охоплювати. Справді, перехід від одного стану до іншого може перервати ваше покриття, особливо якщо у вас є вже існуючі умови. Вже існуючі умови, які охоплюються однієї компанії в одній державі не може передавати. Є багато речей, бути обережним при виборі медичної страховки, не останньою з яких є те, щоб будь-які вже існуючі умови, навіть без будь-якого перерви в медичну страховку, все одно будуть покриті.

Вам потрібно буде дивитися за станом здоров’я медичного страхування, що ваш роботодавець надає. Існують різні політики навіть у бізнесі. Деякі роботодавці пропонують ОПЗ, а не планувати ПФО. Вони також можуть сплатити частину вашої медичною страховкою. Щоб переконатися, що ви отримуєте покриття вам потрібно і на пристойній швидкості від вашого роботодавця, ви повинні порівняти політику. Ви також повинні переконатися, що страхування буде достатньо для вас. Деякі види медичного страхування не може бути достатньо охоплення за рахунок роботодавця для певних умов.

Коли ви за наймом або безробітні, є ще варіанти там для вас. Medicaid доступна для тих, хто не може отримати страховку через регулярні страхової компанії. Іншими словами, якщо ви не можете дозволити собі страховку від іншої компанії або вони не будуть охоплювати вас, Medicaid варіант. Для самостійно зайнятих осіб, більшість компаній запропонує Вам страхування. Страхове покриття буде на основі потреб, зазначені вами програми. Це може означати, що ви вибрали план її доступності, а не його реалістичним допомогу. На жаль, це тонка грань, що багато роботодавців хреста, і ті дні, коли працівник може тільки припустити, що вони отримують адекватне страхове покриття здоров’я давно минув.

Наприклад, страховку з більш високою франшизи може бути важче досягти, однак ви зазвичай отримуєте кращий план через цієї високої франшизи. РРО, як правило, платять 80 відсотків до 20 відсотків вашого для відвідування лікаря. Медичне страхування вагітності також може бути запропонована, поки охоплення буде отримано до вагітність стає вже існуючі умови. Ви повинні повністю розуміти ваші медичні страхові вимоги медичного страхування, перш ніж ви можете вибрати план, який буде працювати для вас.

При самостійному політиці охоплення медичним страхуванням медичних, ви повинні переконатися, що франшиза ви вибираєте те, що ви досягнете для того, щоб страхування, щоб допомогти вам. Ви також повинні переконатися, що страхова компанія є одним, яким можна довіряти і який пропонує простий інформації про політику. Юридичної термінології на політику може бути дуже заплутаним, але представники страхових там, щоб відповісти на будь-які питання. І якщо ви не ставлять запитань, не думайте, ви знаєте відповіді, тому що в цей день і віку по скороченню витрат, де і коли це можливо, “очевидні” відповідь не завжди правильний.