Ваше здоров’я здоровий варіант

Якщо ніхто не готовий взяти вас на страховий план або ви не можете отримати будь-який тип покриття через Вашого стану здоров’я, таких як інфаркти, інсульти, епілепсія або інші серйозні захворювання ви не повинні здаватися. Не думаю, що це кінець світу, і, будь ласка, не відчувають себе обділеними окремо або марною. Існує лише кілька інший варіант чекав зовні двері для вас. Але, як насправді, перш ніж ви звикнете до іншої ідеї “страхування” заміни ви повинні знати, що якщо ви залишаєтеся протягом 63 днів без будь-яких вид страхування буде дуже проблематично, щоб отримати один згодом. Ось деякі плани, які ви можете використовувати, але будь-ласка, уважно прочитайте, оскільки немає страхового!

Плани зі знижками: страхування може вдарити вашого гаманця з дерев’яною палицею, якщо ви не будете обережні про них. Ось чому ці так звані плани зі знижками почали з’являтися. Ви можете отримати інформацію про плани зі знижками веб-сайтів страхових компаній, як їх називають, щоб задовольнити потреби кожного клієнта у них є. Хто-небудь знайде щось відповідне для себе там. Отримати консультацію щодня на кращі інтернет-сайти, присвячені страхуванню і здоров’я. Але давайте познайомимо вас з тим, що називається: план із знижками. Цей план ніколи не платитиме за лікарню – так що навіть не розраховуйте на це. Але ви отримаєте знижку – від 20 до 60% від первісної оплати ви повинні зробити для нього. Деякі плани навіть пропонують вам знижку як великий, як 80%, так що безперечно допомагає. Але не зрозумійте щасливим перш ніж ви дізнаєтеся більш точно про ці знижки і як ви можете отримати їх. Важливо поговорити з лікарем про це плані. Медичні установи завжди мають свій власний персонал, який готовий допомогти вам з будь-яким з ваших питань, так що не соромтеся запитувати все що завгодно. Ці страхові плани не ваш звичайний страхування, але вони можуть замінити його хорошим, хоча і не буде працювати разом з реальним страхуванням.

Відшкодування плани: Ці плани повинні бути виплачені в разі аварії або якесь нещастя, що трапилося з вами. Це не повинно бути щось серйозне, але регулярні захворювання і госпіталізації може розраховувати, а також. Що треба знати про це страхування “заміщення” є те, що премія, яку ви повинні заплатити, який, безсумнівно, охоплює всі члени вашої родини. Якщо ви постраждали деякі випадок хвороби, Ви можете подати позов, і компанія буде компенсувати вам, даючи вам гроші назад. Давайте розглянемо такий приклад – ви були доставлені в лікарню, і це коштує досить багато. Скажімо, це становить 600 доларів на день, але це лікування вам потрібно отримати. Більшість компаній буде робити наступне – вони покажуть вам самі вони будуть платити за ваше лікування, даючи вам можливість додати в суму від власної кишені. Це не добре, але це найбільше, що може зробити для вас.

Плани медичного страхування завжди кращий варіант, але для тих, хто не може отримати такого плану завжди є альтернатива. Те, що ви повинні знати, що це легко спіткнутися і впасти до деяких пастки з чим – будь то медичне страхування, знижки плану або плану відшкодування. Для вас не страждати такому випадку, будь ласка, використовуйте ресурсів або котирування медичного страхування, щоб дізнатися більше. Бажаємо Вам, щоб залишатися здоровим!