Ваша фінансового консультанта є кращий спосіб життя, ніж ви

На хвилі скандалів стіни Street, багатих інвесторів і багатих пенсіонерів просять деякі важкі питання, що стосуються фінансового планування. Чи є мій фінансовий радник заслуговує довіри? Чи є мій фінансовий консультант компетентним? Чи є моя мета фінансового консультанта? Якщо інвестори знали, що ці відповіді були так, вони, звичайно, краще спати вночі. Нова організація, Національний альянс Мета Financial Advisors, створив найсуворіші проведення юридичної експертизи у фінансовому консультуванні промисловості. Частина цього процесу включає в себе перевірку на:

• Підтвердіть свої знання і компетентність у Всеосяжний фінансове планування
• Переконайтеся, що ніяких дисциплінарних заходів не було подано проти консалтингової фірми.
• Переконайтеся, що жодних скарг чи судимість не були подані проти консалтингової фірми.

Особистого фінансового планування промисловості має два типи радників. Перший тип використовує об’єктивний процес, який приносить користь своїх клієнтів. Вони тільки оплачується клієнтом за їхні поради. Другий тип радником приділяється комісій з продажу страхування, пенсії та взаємні фонди. Занадто часто ці продукти не в інтересах клієнта. Але це основний спосіб ці радники компенсуються таким сильним конфлікт інтересів. На жаль, зайняті люди іноді не знають різницю між цими двома типами радників. Занадто багато людей в даний час продаються продукти, які будуть негативно позначатися на їх податкового планування або, як їх виходу на пенсію років проводяться. Альянс був створений, щоб вирішити цю проблему. Він складається з групи незалежних консультантів, які довели свою надійність, об’єктивність і компетентність і які відповідають суворим кодексом поведінки та етичних принципів, які вимагають від них ставити інтереси своїх клієнтів в першу чергу.

Все більше людей, ніж будь-коли хочуть фінансовим консультантам за порадою, тому що вони не хочуть витрачати свій час слідом за ринком чи ногу з постійними змінами, які вплинуть на їх цілей майнового планування. Поводження з грошима складніше, ніж будь-коли. У роки буму, багато людей обробляються своїми фінансами. Коли ринок зробили добре, всі були експертом інвестора. Але зараз, коли ринок отримав жорсткіше, люди знаходять, що вони воліли б не обробляють свої гроші на свої власні.

Аллен Hamm, творець і виконавчий директор, створив альянс після того як він зауважив, що інвестори були введені в оману деякими радниками. Він був консультантом фінансових консультативних фірм протягом 22 років на предмет довгострокового догляду планування. Він бачив найкраще і найгірше, що може трапитися з людьми, які найняла особистого фінансового консультанта.
Він бачив недобросовісних особистих фінансових консультантів:

• продавати поліси страхування життя на дітей.
• Продам довгостроковий догляд страхування для людей, які їх не повинно бути.
• Продам дорогою завантажених інвестицій, які руйнують коштів клієнта виділив на пенсію.

Належної перевірки, що члени Альянсу повинні пройти це його спосіб переконатися більше людей захистити свої активи і мають безтурботним пенсійного вони мріють. Всіх учасників альянсу дотримуватися строгий кодекс етики, який включає в себе обіцянку, що вони не отримують комісійних винагород або відкати від постачальників, у тому числі страхових компаній.

Альянс може направляти людей на радника у своїй області, яка пройшла суворі критерії, необхідні для членства. Довідкова служба є безкоштовним для інвесторів. Альянс виплачуються членські внески членів радником. Збори сприяння підвищенню статусу мети фінансові консультації і платять за випадкове напрям отримав у рамках Альянсу.
Інвестори можуть переконатися, що вони мають право фінансового консультанта запит на новий, безкоштовний звіт під назвою “15 питання ви повинні задати, щоб забезпечити Вам фінансовий консультант захищає ваші інтереси.” З доповіддю можна ознайомитися на http://www.objectivefinancialadvisors.com.