Ваша сім’я план медичного страхування сховали прогалини в охопленні

Якщо у вас є хороша сім’я план медичного страхування, але ви тільки що отримали великий рахунок з лікарні, ви, природно, хочете, щоб з’ясувати, чому. Ви ще більш стурбовані, якщо ваша франшиза вже зустрічалися, але Ви все ще повинні більше, ніж нормальні доплати.

Це може бути проста помилка – але це також можливо, що ваш страховий план має охоплення прогалин, які ви не знали раніше.

Один з таких простих проблеми можуть бути вирішені за допомогою одного телефонного дзвінка:

1. Ваша страхова компанія, можливо, зробили оплату до лікаря, але їх відділ складання рахунків не розміщені ще. Ваш рахунок і чек щойно перетнув поштою.

2. Ти віддала свою страхову інформацію з реєстратором, коли ви увійшли в систему, але вона не дала йому білінгу кабінеті лікаря. Лікарі та лікарні окремих підприємств, і вони не завжди поділяє інформації. Номер телефону провайдера на ваш рахунок – дати їм швидкий виклик випрямити його.

А тут ще жорстку відповідь:

3. Ви дійсно повинні гроші. І так, ви повинні оплатити його. Якщо ви цього не зробите, ви досить імовірно, буде відправлений в агентство по збору платежів.

Нижче наводиться реальна історія. Я опустив будь-які деталі, які могли б порушити приватне життя цієї сім’ї, але запевняю вас, що я не роблю нічого з цього вгору.

Молодий батько, чия дитина потрапив в аварію в будинку необхідна негайна операція. Батьки відвезли дитину до лікарні, що брав участь зі страховою компанією родини.

Тим не менш, хірург швидкої допомоги не брав участь з будь-якої страхової компанією.

Це дуже загальне для лікарів ER вибрати не брати участь зі страхуванням. Зрештою, тільки тому, що лікарі договір зі страховими компаніями є збільшення їх бізнес від застрахованих пацієнтів – але страхові компанії обмежують свої збори. Якщо лікар потребує бізнесі, більш низькі ставки зборів може бути варто.

Але ER лікарів та інших фахівців, не потрібно намагатися отримати бізнес – вони зазвичай мають більше пацієнтів, ніж вони можуть впоратися.

Як і багато Ера в нашому місті, цей особливий номер надзвичайного не має лікарі взагалі на співробітників, які беруть участь зі страховими компаніями.

Ця родина думала, що вони були покриті, тому що вони доклали зусилля, щоб їх дитині право лікарню, але вони не знали, що в лікарні і лікарі (і люди, які читають рентген, і анестезіологів, і т.д.) окремі підприємства, які можуть (або не можуть) мають договори зі страховою компанією.

Іншими словами, вони не знали, що вони були недостатньо застрахованих.

Давайте подивимося, як це вплинуло на цю сім’ю:

Повний рахунок хірургії для цієї дитини було більше $ 9,000.00. Якщо sugeon була беруть участь, сім’я б заборгував хірурга менше, ніж $ 34,00. Це не помилка. Його план страхування заплатили 99% від суми, яку він заплатив би контрактом хірурга. Більшість планів насправді платити набагато більш низький відсоток – ця сім’я була надзвичайно хороший план через їх союз.

Неучаствующіе провайдер не повинні прийняти те, що страхова платить, і це хірург стягується більше $ 6,000.00 більше, ніж страхова компанія вважається “звичайне і звичне плату”. Так сім’я виплачується різниця.

Якщо ви отримали несподівано високий рахунок від лікаря, не забудьте зателефонувати в страхову компанію, щоб побачити, якщо ви можете отримати його в порядок. Можливо, це була проста помилка. Але якщо ваш рахунок виникла через scenerio схожий на той, описаний вище, не матиме значення, наскільки хороший обслуговування клієнтів Вашої страхової компанії Фахівець може бути. Там немає нічого, що вона може зробити для вас.

Страхова компанія не може змусити незалежного бізнесу стягувати з вас суми інші провайдери беруть за ті ж послуги.

Але ця сім’я насправді пощастило. Якщо їх родини не були застраховані в цілому, номер ER і хірургічні збори залишили б їх за рахунок більш $ 20,000.00, майже в три рази, що страхова компанія буде платити за ті ж послуги.

Якщо Ви застраховані в Америці, ти застрахований в недостатній мірі.

Як ви можете сказати, якщо це може трапитися з вами? Отримайте ваш вигоду буклет і перейдіть в розділ невідкладної або термінової. Якщо ви бачите слова “що не беруть участь постачальників заплатив Х% від нарахованих платежів”, у вас немає проблеми. Однак, якщо ви бачите слова “що не беруть участь оплачуються послуги постачальників х% від суми ми заплатимо контрактним провайдером,” сценарії вище може трапитися з вами.

Потім перейдіть на користь резюме, яке, ймовірно, поруч з передньою вашу користь буклет. Якщо у вас є план, який має різні пільги для “переважний” і “не-переважний” постачальників, ви повинні використовувати нижній вигоду щоб побачити, що частина законопроекту ваша страхова компанія буде платити.

Переконайтеся, що ви йдете в які беруть участь невідкладної допомоги, якщо ви можете (надзвичайні ситуації не завжди відбувається поблизу зручних беруть участь лікарні, звичайно), а потім бути готовим до більш високої плати від тих, ЛІКАРІВ й техніками, які не беруть участь з вашим планом.

Щоб зрозуміти, чому незастрахованих пацієнтів платити набагато більше для їх охорони здоров’я, читати інші статті на веб-адресою, вказаною нижче.