Ваша страхування автомобіля охоплювати вас для виїзду за кордон

За законом, британські автостраховиків повинна покривати свій автомобіль на мінімальне покриття відповідно до вимог законодавства в інших європейських країнах, або мінімальним покриттям вимагає законодавство Великобританії, що більше.

У більшості випадків це означає, що незалежно від того, де ви ведете машину, ви будете мати принаймні третя охоплення партії. Є особливі умови, які можуть застосовуватися однак, і ви могли б зробити краще проконсультуватися з вашим індивідуальним страховика, щоб дізнатися про обмеження або умови в вашої політики. Ось деякі з найбільш поширених меж та умов знайти на політику Великої Британії стосовно кермом власного автомобіля за кордоном.

Немає покриття для пошкодження власного транспортного засобу

Хоча ви, можливо прикриття для зіткнення пошкоджень при русі на дому, багато страховиків тільки покриє збитки на інші транспортні засоби, якщо ви їдете за кордон. Ви можете продовжити вашу політику, щоб покрити збитки, щоб ваш автомобіль від пожежі, крадіжки і зіткнення, перебуваючи за кордоном, поговоривши з вашим страхової компанії або брокера.

Ні розбивка покриття за кордоном

Навіть якщо у вас розширення можливостей автомобільного страхування для покриття ви під час водіння автомобіля за кордоном, ви не будете охоплені, якщо ваш автомобіль повинен пробою на стороні дороги. Ваш страховик може бути в змозі надати міжнародні розбивка покриття, хоча ви можете отримати кращу ціну на розбивка покриття, якщо ви купуєте його в поєднанні з вашої страхової свято або навіть через ваш будинок страховика.

Попереднє повідомлення потрібно

Деякі компанії страхування автомобіля вимагають, щоб повідомити їх заздалегідь, якщо ви будете приймати ваш автомобіль за кордоном з вами. Якщо ви не в змозі дати їм повідомлення і потрапив в аварію, ви можете бути залишається тільки третя сторона кришки. Перевірте вашу політику, щоб з’ясувати, скільки попереднє повідомлення вашому страховику потрібно для того, щоб розширити політику прикрити вас під час водіння автомобіля за кордоном.

Тимчасові обмеження на автострахуванні за кордоном

Деякі політики вищого рівня автострахування дозволить Вам повне охоплення за кордон до заявив відрізка часу – зазвичай від 30 до 90 днів – без додаткової оплати. Вони як і раніше вимагають попереднього повідомлення розширити охоплення, але поки ваші закордонні візити менше заявленої кількості часу, ви не будете платити додаткову премію. Обов’язково перевірте, чи немає обмежень на вашу політику, перебуваючи за кордоном. У більшості випадків, тільки ремонти будуть покриті. Вам доведеться вжити інших заходів для перевезення, прокат автомобілів та інших приміщень.

** Поради щодо зйомки вашого автомобіля кордону **

1. Перевірте, щоб з’ясувати, скільки покрити свої поточні автострахування забезпечує, якщо ви подорожуєте за кордоном.

2. Організувати зелену карту через ваш страховик. Зелена карта є простим способом надати доказ страхового покриття в більшості європейських країн.

3. Отримати окрему розбивка покриття. Більшість полісів автострахування не забезпечують розбивка покриття в зарубіжних країнах. Якщо ви носите окремих розбивка покриття у себе вдома, однак, переконайтеся, що політики. Деякі можуть охоплювати вас для коротких поїздок за кордон без будь-яких додаткових витрат.

4. Запитайте свого страховика за європейську форму заяви аварії і тримати його з вами. Більшість надаватиме один безкоштовно. Це зручний спосіб записати подробиці аварії, поки вони ще свіжі в вашій пам’яті.

5. Тому що іномарки є привабливою мішенню для злодіїв, вжити заходів обережності, щоб зробити його важко вкрасти вашу машину. Завжди блокуйте двері, і тримати автострахування і документи з власників транспортних засобів на людину, а не в вашому автомобілі.