Ваша страхового поліса одурманених денного світла з вас

Б’юся об заклад, найперший раз, коли ви зрозуміли, що цей час в телефоні на пару страхування котирування, ви ніколи не мріяли, наскільки складним і переважною страхове покриття може бути. Там могли б бути речі ви думали, ваша політика покриті, але коли прийшов час стверджують, що ви прийшли до розуміння ви не були належним чином застраховані. Там можуть бути певні коректування й винятки на вашій політиці, що ви були не в курсі – це може швидко перетворитися на ваш найгірший головний біль.

При цьому кілька найбільш частих страхових непорозумінь, думки і помилкові ідеї подальшого розслідування:

У вартість мого автомобіля знецінюється з кожним роком, мої страхові внески також будуть знижені, чи не так? Це може виявитися раціональним висновок до вас, але майте на увазі, що транспортні засоби, як правило, фіксовані і не замінити (наскільки це можливо, очевидно!), А справа в тому, що ціни на компоненти, трудового і т.д. щорічно збільшується.

Якщо я вирішу на конкретну політику тепер, мій премій залишиться точно такою ж з року в рік, не рахуючи 12-місячної інфляції, чи не так? Ні, не обов’язково. Премії, як правило, встановлюється лише на рік. Після року страхові компанії будуть оцінювати ваші претензії історія минулого року і страхові внески можуть бути внесені відповідні зміни. Якщо ви закінчили тим, що високі ризики клієнтів, стверджуючи, кілька разів у минулому році, щомісячні премії, швидше за все, збільшиться. З іншого боку, якщо ви показали, що ви в змозі підтримувати кришталевої чистоти послужний список претензій, Ви також можете бути винагороджені більш низьких щомісячних премій.

Якщо мій страховий поліс включає в себе надмірну кількість, я буду тільки потрібно сплатити цей надлишок, якщо аварія була моя вина, чи не так? На жаль, ні! Надмірна кількість, як правило, добровільне суму – ви фіксуєте заплатити суму перевищення незалежно від причини аварії або інциденту. Більшість страхових компаній будуть прагнути відновити суми перевищення з винної сторони, якщо аварія була не твоя вина, але це відрізняється від компанії до компанії і не завжди може бути гарантовано. При придбанні страхування котирування, перевірити в різних надлишкових варіантів, а також, як це впливатиме на вашу премію.

У мене є передача-Lock, так що мені не потрібно приймати які-небудь інші запобіжні заходи, чи не так? Ще раз, не зовсім! Багато страхові компанії не скажу, та страховий поліс, якщо немає іншій формі безпеки, таких як іммобілайзер або пристрій стеження. Чим більше безпеки у вас є у вашому автомобілі, тим нижче ваші премії, як ви тоді вважається низьким споживчого ризику.

Там немає необхідності, щоб побачити мою машину, перш ніж застрахувати його, чи не так? Деякі страхові компанії хотіли б оглянути вашу машину до завершення вашого страхового поліса. Ви можете в той же час отримати ряд страхування котирування, але страхове покриття не може бути активований до цієї оцінки. Вони спочатку повинні перевірити, якщо з заходами безпеки у Вашому автомобілі відповідає їх критеріям і, по-друге, вони повинні переконатися, що автомобіль знаходиться в стані її оголошенні буде дюйма

На жаль, є багато шансів беруть там-як у вигляді нечесних клієнтів і страхових компаній, що бажають скористатися клієнтів, тому вельми важливо, що обидві сторони (страхувальника, а також страховик) вживає заходів, щоб захистити себе. Ніколи не думайте, навіть якщо ви повинні запитати мільйон питань, переконайтеся, що ви повністю розумієте вашого страхового плану.