Ваша страхова премія може бути порушена глобальним потеплінням

В останнє десятиліття або близько того і не був особливо вдалим для страхової галузі Великобританії. Схоже, що принаймні один раз на рік промисловості Великобританії страхування отримує відчувати трохи стихійне лихо десь у світі.

У випадку більш, ніж ні, еколог буде йти офіційно заявив, стихійного лиха можна було уникнути, але за те, що ми схильні постійним глобальне потепління, яке ми повинні очікувати тільки ще гірше. І, очевидним фактом є те, що ця тенденція глобальної зміни клімату можуть серйозно вплинути на вашу страхову премію.

За 5-річний період з 1998 по 2003 рік (останній в публічних звітах) пов’язаних з погодою страхових випадків у Великобританії склала 6 млрд. фунтів стерлінгів. Ця цифра майже вдвічі більше, виплачується протягом 5 період, що безпосередньо передує цьому. У зв’язку з цим, він не займе багато часу, щоб зрозуміти, що британські компанії встановлюють свої страхові внески на основі того, що вони обчислити шанси з них того, щоб виплата за договором страхування є.

Так що, якщо шанси того, щоб платити на страховий поліс для пов’язаних з погодою збитку виросла в два рази за останні 5 років, то воно не було б несправедливо вважати, що пов’язані з погодою претензій може подвоїться в найближчі 5 років . Виходячи з цього, суми премії ви платили 5 років тому, буде в чотири рази через 5 років! Тим не менш, з експертами галузі припускаючи, що майбутнє, пов’язаних з погодою страхових випадків може залишити багатьох страхових компаній у Великобританії фінансові труднощі, ви можете виявити, що втрата регулятори визначити, що ризик значно збільшилася більше, ніж це, і встановити премію досить високою, щоб відобразити цю точку .

На жаль, єдиний спосіб, яким ви можете зменшити страхові внески, щоб дати британської компанії страхування достатньою причиною для їх повірити, що навряд чи (або менш імовірно), що ви будете робити позов проти страхової компанії. Проте, коли справа доходить до страхового дому, навряд чи можна зменшити ймовірність того, що стихійні лиха не трапиться – бо це з ваших рук. Таким чином, в якості страхувальника необхідно розглянути альтернативні шляхи, якщо ви хочете, щоб переконатися, що ваші страхові внески не різко зростати.

Єдина реальна альтернатива, що залишилося страхувальників є збільшення мінімального порогу виплат претензії. За мінімальний поріг виплат платежів, мається на увазі, що ви згодні не претендувати на страхування, якщо мінімальна кількість пошкоджень не було зроблено, щоб ваше майно від погоди. При збільшенні цієї суми, Ви можете бути в змозі затримки вимкнення на перспективою того, різке збільшення ваш річний страховий поліс будинку.

Єдиною альтернативою залишається відкритою до вас, щоб ви пікет уряд і попросити їх прийняти проблеми глобального потепління серйозно. Якби це сталося, і мало бути менше шансів природним відбувається катастрофа, то це призведе до скорочення рівня ризику страхової компанії того, щоб виплата за полісом і це зниження ризиків має бути відображено в скороченні в страхові внески.