Ваша страхова водонепроникне

Для більшості з нас, ціна є основним фактором у прийнятті рішень, ми робимо на наших страхових полісів і з десятками страхових компаній там, це ніколи не було так легко знайти дешевий страховий поліс будинку, який охоплює основи.

Але будьте обережні – дуже важливо, щоб перевірити те, що поширюється на політику, щоб переконатися, що ви не залишилися значно зі своєї кишені, якщо щось піде не так.

Наприклад, 1 в 3 отримати пограбований і все ж оцінки показують, що понад 20% усіх побутових товарів не поширюється на ваш будинок страхування; однаково нещасні випадки, такі як збиток від повені стають все більш загальними – Питання в тому, ваш будинок і майно охоплені?

Страхування будівлі:

Що ваша політика охоплює?

Стандартна політика повинна охоплювати: повеней і ураганів, вогонь, дим і вибухи; осідання і збитку третім особам.

Ваш поліс ринкову вартість вашого майна або повну вартість відновлення?

Ринкову вартість вашого будинку може бути значно нижче, ніж відновлення витрат – особливо у випадку перерахованих будівель. Англійська спадщина вимагає, що якщо більше 40% історичної структури власності вижила вам потрібно відновити все майно – будівлі з урахуванням обмежень на перерахованих будівель, які можуть бути дуже дорогими.

Чи включені витрати на проживання, якщо ваш будинок, непридатне для проживання?

Якщо станеться найгірше, і ваш будинок, непридатне для проживання, ви дійсно хочете мати додатковий стрес, платити за оренду житла?

Головна Зміст

Якщо ви є орендарем ваша орендодавець зміст страхування?

За законом, орендодавці зобов’язані вивезти будівлю страхування. Однак немає такої вимоги для страхування домашнього майна і, хоча вона може бути варто запитати вашого орендодавця, щоб дізнатися, чи є в політиці місце – це, безумовно, варто допоможуть зробити ваш покриті виймаючи власну політику.

Що таке політика заміни?

Самий основний рівень покриття є страхового відшкодування, яка замінює ж монетою – якщо телевізор 3-х років ви можете претендувати на значення 3-річного телевізора. Деякі страхові поліси замінить нове за старе, так що незалежно від віку ви отримаєте новий елемент.

Чи має ваша політика кришки елементи, які ви приймаєте від вашого будинку?

Деякі політики охоплюють будь-які предмети, які ви берете далеко від дому, такі як годинники і ювелірні вироби – думати про те, скільки вміст вашої сумки, або ваш автомобіль і т.д., варто, особливо якщо ви використовуєте ноутбук.

Це ваш сад охоплені?

Багато людей мають багато грошей інвестували у свої сади від дорогих рослин і можливостей, щоб садовий інвентар зберігається в сараї – переконайтеся, що ваш поліс покриває цю область.

Переконайтеся, що ви застрахувати праве значення

Одна з основних помилок, які люди роблять з їх страховий поліс будинку, щоб underinsure – написати список того, кожен пункт у вашому будинку, щоб переконатися, що ви застраховані на потрібну кількість. Крім того, необхідно забезпечити високу штук значення покриті – більшість полісів встановити максимальне значення по кожному товару.

Нарешті, в ногу з часом – вартість вашого майна може різко зросли навіть на короткий період часу – переконайтеся, що ваша політика відображає нові елементи, які ви купуєте.

Які системи безпеки ви встановили?

Багато страховиків законно відкидають звинувачення на тій підставі, що заходи безпеки, у політиці не були виконані – це до споживача, щоб ознайомитися з умовами політики і переконайтеся, що вони відповідають вимогам.

Один останній рада є: чи не не думайте, що вироби покриті – якщо ви не впевнені, завжди перевіряйте ваші політики.