Ваша страхова безпечної

Оскільки економіка перебуває в кризі, все навколо нас, останнє, що більшість людей хочуть чути про те, з ризиком їх страхові поліси. Якщо Ви отримувати ренту або інші політики з AIG, однією з таких компаній, що, AOS була в новинах останнім часом, то ви, мабуть, переживав і не хвилювався.

Хто міг звинуватити вас?

Якщо ви дивитеся новини кожен день, це, AOS важко не бути стурбовані. AIG тільки втратила мільярди і забронював номер після оподаткування збитків майже на $ 20 млрд протягом останніх трьох кварталів. Це включає в себе $ 5,4 млрд. в останньому кварталі поодинці. Уолл-стріт відповіла хвилююся. Стирання більше $ 100 млрд від компанії, AOS проведене значення аркушів, AIG, AOS ціна акцій впала приблизно на дві третини в минулому році. Один з AIG, керівники АТ був звільнений начальник з великим висвітлення в пресі.

При всьому цьому стурбованість акціонерів і керівників мільйонера, деякі важливі гравці були проігноровані, А. І. страхувальників. Що про ваші проблеми?

Чи є ваша страхова сейф з AIG?

За словами А.М. Найкраще, регулятора і провідним агентством, що ставки фінансового благополуччя страхових компаній, повідомляє, що ви не повинні, АОТ надто турбуватися. Принаймні, поки що.

Штат Нью-Йорк Департамент страхування знайшла докази того, що подібний AIG виконає свої зобов’язання. Вони регулюють AIG і повідомляють, що компанія продовжує зустрічатися Нью-Йорк, AOS стандарти платоспроможності. Вони також повідомляють, що AIG буде виконувати свої зобов’язання перед страхувальниками навіть, оскільки вони продовжують тримати закрити очі на ситуацію. Вони теж моніторинг будь-якого майбутнього впливу на кредитний криза несе з собою.

Якщо страховик AIG, як потрапляє в біду, страховий відділ в Нью-Йорку є багато свободи дій вжити заходів, якщо він вважає, що заходи необхідно. У той же час, AIG отримує А.М. Найкраще, AOS друге місце в рейтингу. Це означає, що AIG є однією з найкращих компаній у виконанні своїх зобов’язань перед страхувальниками у переважаючої моди.

Навіть якщо кредитна криза впливає AIG і знижує його рейтинг, він все одно буде сильна компанія.

Вирок поки, А.І. AIG є солідної компанії

Дону, АОТ дивуйтеся, якщо збитки AIG показує на деяких ринках, таких як кредитні. Це не так вже незвично. Подумай про це. AIG займає ваші премії та інвестує їх в різні активи. Коли через претензії, вони виплачуються з прибутку від цих інвестицій. На жаль, іноді ці інвестиції йдуть погано, і ми вітер з проблемами.

Порівняйте балансі з тими втратами, хоча, і ви, Äôll побачити не всі новини погані. AIG, AOS бізнес як і раніше росте на хорошій, здоровій швидкості.
Капітал як і раніше цінується високо, навіть після того, ціна акцій знизилася торік, і це показує, Уолл-Стріт впевнений, AIG буде виконувати свої фінансові зобов’язання. В іншому випадку, що справедливість була б марною.

В очах закону, страхувальники є більш важливими, ніж акціонери. Як страхувальник, ви маєте право, щоб ваші претензії повністю покрита до акціонерам отримати шматок пирога. Що це означає? Ви будете насолоджуватися меншим ризиком, ніж інвесторів.

Є нагляду необхідно?

Сім американських законодавців вірю в це. Вони закликають міністр фінансів Тімоті Гайтнер, щоб збільшити федеральне нагляду за страховими компаніями. Багато в страховій галузі згоден.

Ці законодавці, в тому числі Республіка Мелісса Бін штату Іллінойс і конгресмен Ед Ройс Каліфорнії, зв’язався Гайтнер і попросив його щось робити. Вони хотіли б бачити офіс створений в міністерство фінансів для спостереження за прямий або високому рівні казначейства призначений для призначення страховий портфель. Один або інший.

Прихильники нагляду вказують, що існує більше 6000 страхових компаній в Сполучених Штатах. Вони працюють без федерального регулятора, і все ж відповісти на більш ніж 50 державних і територіальних органів влади. І що станеться, якщо вони йдуть під?

Деякі страхові компанії, як операційна Таким чином, у той час як інші будуть чітко хотів би бачити зміни.

Зміни, здається, порядок дня і нова адміністрація Білого дому дивиться на ряд реформ, щоб запобігти подальшому і майбутніх криз в секторі фінансових послуг. Ті, хто хоче такого регулювання може знайти сприятливе навколишнє середовище у Вашінгтоні зараз.

тим часом

Федеральний уряд прагне допомогти AIG через цю кризу, на суму 150 мільярдів доларів як допомогу. Оскільки майже AIG звалилися торік через участі в кредитних дефолтних свопів, які не регулюються, і слабо залежить від плоскої підкладкою ринку житла в США.

Ця кінцева федеральне участь тільки зміцнює аргументи тих, хто вважають, що федеральний уряд повинен бути залучений на початку, щоб запобігти необхідність у фінансовій допомозі.

Ніхто не хоче, щоб така ситуація повторилася так багато дивляться на профілактику. Як ми можемо переконатися, що це Байдуже, АОТ повториться? Навіть американська страхова асоціація, яка лобіює великий власності від нещасних випадків страховики, виступили на підтримку регулювання.

Гайтнер дійсно говорив, що його відомство назвали б більш жорсткого регулювання таких похідних, як кредитні дефолтні свопи і заохочувати реєстрацію хедж-фондів. Він сказав, що основні зміни та ремонти необхідні для поліпшення нагляду, політики регулювання та регулювання криз. У той же час, зберегти поточну страхування і свій погляд на новини.

Катерина Durkin Робінсон є пишучим письменником для BillSavings.com, ваш інформаційний ресурс і співтовариство для економії грошей поради та пропозиції таким чином, ви можете ходити по магазинах, порівняйте, і заощадити гроші на майже все.