Варіанти поселень ануїтету ануїтету або одноразові виплати

Варіанти поселень ануїтету може бути здивування. Багато людей придбали ануїтетів всіх типів для функції відстрочки податку. Для багатьох пенсіонерів прийшов час зробити перехід від накопичення виплати. Ось кілька міркувань, щоб допомогти визначити, що, AOS краще для вас.

Найбільш популярний варіант ануїтету врегулювання аннуітізаціі, А. І. приймати платежі за час кадру, який ви обираєте, яка може включати до кінця свого життя. Коли ви ануїтету, ви отримуєте платежів (щомісяця, раз на півроку, щорічно) в обмін на пред’явити свій ануїтет страхової компанії ануїтет. Ваші варіанти аннуітізаціі зазвичай включають в себе:

дохід протягом життя

певного періоду

період певний термін плюс

Ось як дохід протягом життя працює. Нехай, AOS, у вас є $ 100 000 в ануїтет і страхова компанія розраховує, що через вашого віку і статі, він буде платити вам $ 1500 на місяць так довго, як ви живете. Ви збираєте $ 1500 в перший місяць, $ 1500 в наступному місяці, і $ 1500 в наступному місяці. Тоді ви отримаєте збитий вантажівкою і вмирають. Ви робите ставку страхової компанії ви переживе ваші $ 100 000 і ви втратили. $ 4500 це все у вас вийде, вони тримати інших. Це, може бути, не така хороша угода.

Ваш другий варіант називається Період впевнений. Це означає, що ви можете взяти свої гроші протягом 5, 10, 15, або 20 років. Страхова компанія гарантує виплатити всі свої гроші (плюс відсотки) за цей період. Якщо ви не живете на кінець періоду, ваш одержувач отримує гроші, що залишилися в ваш ануїтет над балансом період. Жити чи померти, ви або хтось ще отримує назад всі свої гроші.

Третій варіант полягає Період Деякі Life Plus. Тут страхова компанія гарантує виплату вам чек кожен місяць протягом певного періоду часу, а також, якщо ви живете на наступний період (навіть якщо ви жити до 150 років), ви, Äôll отримувати щомісячний дохід, який ви не можете пережити.

Вибір не так просто. Чернець у монастирі, наприклад, цілком може розраховувати прожити до глибокої старості і краще робити з дохід протягом життя (Хоча цікаво, що він буде витрачати гроші на). Хтось з невиліковної хвороби можете взяти одноразову поселення або 5-річний період деякі. Зверніть пильну увагу на такі фактори, як ваше здоров’я і дружина, AOS здоров’я, вік та дружина, AOS віку, інші джерела доходу, і ваші податкові кронштейн.

Для більшої гнучкості ви можете вибрати Систематичне вилучень. У цьому випадку, ви отримаєте фіксований відсоток від вартості рахунку або фіксовану щомісячну суму. Ви можете зупинити цей механізм у будь-який час і просто забрати свій залишок.

Хоча систематичні Зняття, здається, є переваги в порівнянні з аннуітізаціі зверніть увагу на наступні дві відмінності: З аннуітізаціі як ваш варіант розрахунку ануїтету, можна заблокувати в гарантованого щомісячного доходу незалежно від продуктивності вашого ануїтету. Крім того, аннуітізаціі подовжує податкового періоду відстрочки, так як тільки частина кожного платежу обкладається податком. IRS розглядає іншу частину ваших платежів повернення основної суми.

Нарешті, ви можете просто тримати ануїтету наростають, а не приймати платежі на всіх. Деякі ануїтетів, однак, не дозволяють це зробити і сили на зняття певного віку. Один з варіантів для вас є податковим вільний обмін в іншій ренти, яка може мати більш ліберальних вимог виведення, але стежити за здачу витрати на існуючу політику.

Ви, напевно, ніколи не думав, при придбанні чека може бути таким складним. Це, AOS дійсно не так брудно, як здається. Насправді, у мене є ануїтету агентів по всій Америці, які спеціалізуються на вирішенні таких проблем. Там немає обов’язки або зобов’язання. Для того, щоб ваш вибір порівняно, ми були б раді розглянути будь тип ануїтету варіанти врегулювання і з’ясувати найбільш підходящий висновок варіант для вас. Просто натисніть на посилання в моїй біо нижче.