Варіанти життя страховий поліс

Існує багато страхування життя інформації в Інтернеті, хоча багато що з цього робить припущень про ступінь вашого відома. У вас є кілька варіантів, доступних для вас, коли ви купуєте страхування життя, і які ви йдете на залежить від мети вашої політики, і що це таке, щоб захистити.

Термін життя політика

Термін страхування життя, наприклад, призначені для забезпечення одноразово грошові кошти в разі вашої смерті протягом певного періоду часу: період, що вказане вами, і може бути більше 1 року, 5 років або що ви хочете. Ваш одержувач буде виплачена сума, яку ви застрахували якщо ви помрете протягом цього періоду, але як тільки він закінчився ви не отримаєте нічого.

Тому, якщо ви застрахували себе за $ 100 000 протягом 5 років, і ти помреш на 5 років і один день, немає оплати. Після цього 5 років ви не отримаєте нічого натомість, і це найдешевший вид страхування життя. Багато мандрівники купити цей тип страхування життя строком на борту літака, у випадку ДТП зі смертельним результатом. Метою більшості Термін життя політики для покриття витрат на похорон, і ви взагалі вимагати проведення медичного обстеження; смерті з будь-якої відомої умови не були передбачені.

Термін страхування життя може бути продовжений один раз він закінчився, і іноді це може бути зроблено без додаткового медичного огляду на більш високу премію ціною. Це може бути варіант, якщо у вас є контракт смертельна хвороба в період вашого скоро, вивільнюваних політики. Багато літніх людей, які були застраховані їх компаніями, і тоді доведеться страхувати своє власне життя, коли вони виходять на пенсію, купити довгострокової політики, тому що вони дешевші, ніж вся життя за необмежений час. Всі компанії зі страхування життя, такі як Standard Life і Lincoln National, пропонують Термін страхування життя, оскільки він є одним з найпопулярніших політиків у наявності.

зменшення терміну страхування життя

Опціон на термін страхування життя як політика Зменшення довічний термін, в якому сума, яку ви застраховані на зменшується, але ваші премії залишаються колишніми. Премії за термін життя політики збільшується при переході від одного терміна на інший – це тому, що ви старше, так що ймовірність того, що страховики, які мають виплатити збільшується. Це незвичайний спосіб організувати страхування життя, так як з плином часу значення платежу зменшується.

кредитної політики життя

Кредитну політику життя, також відомий як іпотечний страхового захисту, коли використовуються для захисту іпотечного кредиту. Як можна зрозуміти з назви, вони призначені для забезпечення того, щоб кредит або іпотека погашається, коли позичальник помирає. Вони, як правило, обов’язковим елементом багатьох позик та іпотечних кредитів, а також часто пропонуються кредиторами за цінами, як правило, вище, ніж ті, що стягується звичайному житті страхових компаній, таких як ING.

полісів страхування життя

Всього поліса страхування життя купується для життя, і вартість вказана з розрахунку від вашого віку, коли ви купуєте політики. Ваші щомісячні платежі вище, в перші роки політики для фінансування виплат пізніше готівкою, і ви можете отримати в політику за грошові суми, якщо хочете. Це залежить від того, як довго ви були здійснення платежів, але ніколи не наближається до значення, що ви заплатили дюйма Це тому, що це не мета всієї політики життя: вона призначена як поліс страхування життя на все життя, страхової суми, що підлягають виплаті, коли ти помреш. Це на відміну від Термін життя політика, яка береться за обмежений період часу.

універсальні поліси страхування життя

Цей тип політики, з іншого боку, призначено переведені в готівку після певного періоду часу. Ви робите свої платежі щомісяця протягом терміну вирішив самостійно. Це може часто бути старше 10 або 20 років, і якщо ви помрете протягом цього періоду ваші одержувач отримує страхової суми. Якщо ви цього не зробите, вам платять суму, грунтуючись на ваших платежів і процентних ставок. Універсальна політика являє собою поєднання страхування життя та інвестицій, а також часто називають Накопичувальне страхування.

Серед топ-американські страхові компанії, що пропонують поліси страхування життя всіх типів американського генерала і Lincoln National. Є багато інших, і ви повинні переконатися, що ви досліджуєте, що кожен може запропонувати, перш ніж приймати рішення. Деякі з цих компаній спеціалізуються, і цілком можливо, щоб задовольнити всі ваші потреби по страхуванню життя за найкращими цінами пропонуються за більш ніж однієї компанії зі страхування життя.

Велика частина інформації по страхуванню життя ви отримаєте, буде радити вам, що вам не потрібно дотримуватися однієї компанії для всіх ваших потреб страхування життя, а що ви можете максимізувати ваше супровідний одночасною мінімізацією страхових премій.