Вартість страхування подорожей різання керівництво

Є багато вагомих причин для мандрівників, щоб розглянути питання про придбання туристичного страхування при плануванні поїздки – як ми всі гнітюче досвідчених багаж може легко заблукати, і витрати на медичне обслуговування за кордоном, особливо, що виходять за ЄС, може бути надмірним для немісцевих. Але як ви переконаєтеся, що ви не платите занадто багато для вашої політики?

Ретельно враховуючи Ваші потреби свято кришку, ви будете в кращому становищі, щоб знайти для вас політика, яка не надмірно застрахувати вас і вашої родини. Найкраще, щоб переконатися, що будь-яке страхування подорожей ви берете охоплює дві основні області – Камера та охорони здоров’я.

Захворіти у відпустці частіше, ніж ви б річ – два п’ятих всіх відпочиваючих Великобританії хворіють протягом двох або більше днів їх свято, в середньому. Серед головних винуватців є харчові отруєння, сонячний удар і зневоднення Так страхування здоров’я є ще однією обов’язковою. Рівень вашої медичної страховки може варіюватися залежно від того, де ви їдете в. У ЄС ви будете мати потребу в Європейську карту медичного страхування (EHIC), яка дає право на безкоштовне медичне країни в будь-якій країні ЄС – так що ви бачите, є деякі розквитатися з цим Європейський Союз зрештою!

Додана вартість польоту тебе додому на лікування додаткового розгляду вжити, якщо ви проводите відпустку в країні з поганою системи охорони здоров’я, та й взагалі в будь-якому місці, що виходять за Європейським Союзом. Репатріація / евакуаційна, страховка в основному означає, що ви компенсована вартість здійснювати польоти до Великобританії на лікування вдома, а не ризик подальшого хвороби шляхом обробки у вашу країну призначення.

Ми поглянули на середні рекомендовані рівні подорожі страхового покриття, і звели їх для вас нижче.

Готівка – £ 250. Це інший рівень страхового покриття, яка є вільно регулювати залежно від ваших індивідуальних схильність до проведення готівкових. Це може бути добре варте отримання страхового за втрачені або вкрадені готівкові гроші, оскільки кишенькові злодії роблять цільові туристів особливо, і бути на мілину, що не готівкою не весело. Якщо ви великий марнотрат, очевидно, ви можете вибрати більш високу суму покриття, але якщо ви плануєте на проведення великих сум, то вам варто розглянути можливість проведення дорожніх чеків замість цього, оскільки вони можуть бути замінені вашим провайдером.

Здоров’я витрати – 2 млн. фунтів стерлінгів. Це звучить, як багато, але якщо ви захворіли, зокрема, що виходять за ЄС, ви хочете, стільки кришку, як можна, як медичні рахунки може бути захмарною. Проте, зверніть увагу на більш-топ медичне страхування – суми, такі як 30 мільйонів фунтів стерлінгів є надмірними, і 2 млн. фунтів стерлінгів коштує як рекомендовану кількість вершині. Як згадувалося раніше, ви можете подорожувати в ЄС так що ваші EHIC може охоплювати вас, тому ви можете вибрати менш кришкою, ніж ця.

Камера проблеми – £ 1500. Це може покрити сумішшю пошкодження, затримки, втрати, або всі три.
Сума покриття потрібно, очевидно, залежатиме від вартості товарів ви плануєте носити, а також вартість заміни вашого багажу і зміст.