Вартість не мають страхування автомобіля

Коли молоді дорослі залишити університет, де вони мають устремління, починаючи свій перший “реальний світ” роботу, отримати своє місце і купівлю нового автомобіля – той, який не знадобиться викрутка, щоб почати. Тим не менш, студенти також закінчив з набагато більшим, ніж просто вищу освіту і мрії, вони закінчують навчання з істотною суми боргу. Справді, багато аспіранти в середньому £ 3000 в заборгованості кредитної картки – 10 відсотків цієї групи завдяки більш £ 7500 на комісії по кредитній карті.

Студенти забувають фактор у житті інших витрат, таких як охорона здоров’я, податки на прибуток, автомобільні платежі, страхування автомобіля, оренда, комунальні платежі, студентські кредити, рахунки кредитної карти і витрати на харчування в їх щомісячний бюджет. “Після закінчення програми і земля ваша перша робота, ви не думаєте про те, щоб заплатити за всі ці витрати”, заявив випускник Оксфордського університету. “На жаль, насправді встановлює досить швидко, і ви розумієте, що не мають грошей, щоб звести кінці з кінцями – це важкий урок, щоб вчитися!”

Університет боргу
Чому так багато боргів кредитних карт серед студентів університету? Багато компаній кредитних карт створили кіосків на території університетських кампусів пропонують безкоштовні подарунки, щоб спробувати заманити студентів, щоб підписатися на отримання кредитної картки. Проблема в тому, багато студентів не мають доходів або фінансових знань з управління кредитної карти – проблема, яка веде студентів в житті фінансового відчаю.
На додаток до обурливим рахунки кредитної карти, студенти також випускники зі студентськими кредитами від £ 10 000 до £ 30 000 або більше. Часто студенти вважають, що вони зможуть заплатити все, як тільки вони влаштуватися на роботу і почати заробляти «живі» гроші, але це просто не так.
Мало того, що кредитні картки та рахунки студентського кредиту фінансово паралізує багато нових випускників, він також змушує випускників урізати інші необхідні витрати, такі як страхування автомобіля – один рахунок ви юридично не можуть їздити без нього! “Водіння без страхування автомобіля є незаконною у Великобританії, проте, багато молодих людей вирішили йти без страхування автомобіля, тому що вони думають, що вони не можуть дозволити собі мати його.
Приймаючи рішення не платити за страхування автомобіля може здатися гарною ідеєю, в той час, випускники не розглядаємо рахунок попастися без страховки автомобіля або витрати на отримання в автомобільній аварії.

покарання за водіння без страхування автомобіля
За даними Інституту страхової інформації, вартість водіння без страхування автомобіля може змінюватись. Наприклад, ви можете звільнитися невеликим штрафом у кілька £ 100 фунтів, або ви могли б отримати набагато більш значні штраф за 1000 фунтів стерлінгів плюс точки на вашій ліцензії. У довгостроковій перспективі це може закінчитися внаслідок набагато більше так що має сенс не приймати ніяких шансів ІЧ-незалежно від того, скільки ваша страховка буде коштувати на початковому етапі.

Як бюджету на страхування автомобіля
Як ви дивитеся на страхування автомобіля, переконайтеся, щоб перевірити, якщо кожен страховик пропонує 6-місячний і 12-місячний план оплати, щоб допомогти керувати своїми страхові платежі краще. Крім того, багато провайдерів страхування автомобілів пропонують різні знижки, наприклад, якщо ви жінка, або якщо у вас не було кілька років жодних претензій під час водіння на страхування батьків.

висновок
Це просто не має сенсу стримувати платити за страхування автомобіля. Не тільки він може коштувати вам у фінансовому і залишити вас глибше в борги, але ви також можете поранити когось в той час як ООН-застрахованої і думати про те, як би ви себе почували, що з навислої над вашою головою.
Як говорив великий Nike каже: “Просто зроби це! ‘.