Вартість групи кришку здоров’я рости

Вартість надання групового медичного страхування встановлений піднятися на 25% до 50% маси корпорацій, які забезпечують цією перевагою, так як медичні страхові компанії готуються підвищити ставки у квітні, коли більшість полісів придумати для оновлення.

Більше половини компаній, які купують групового медичного страхування для своїх співробітників закінчили тим, стверджуючи, більше для лікування співробітника, ніж вони заплатили в якості премії. Це призвело до того, що забезпечує як експрес “андеррайтинг втрати в їх бізнес-групи медичного страхування”. Багато транснаціональні корпорації купити групою політики в галузі охорони здоров’я, які збігаються з календарним роком і премії за цією політиці зросли на 5% до 10%. Однак, чим більше політики, які купуються великими роботодавцями, як ІТ-компанії прийдуть до оновлення в квітні і страховики говорять, що ціни будуть рости для тих компаній, з несприятливим співвідношенням претензій.

За позовами дані за останні 3 роки, 50% компаній спостерігаються, відчувають високе співвідношення претензій 100-150%, говориться в доповіді, на охорону здоров’я тенденції, Towers Watson, глобальної консалтингової. У доповіді говориться, що всі компанії-респонденти з претензіями коштує від 125% до 150% стикалися збільшенні премії в розмірі 25% до 50% цього року проти всього лише 9% торік.

“Страхова галузь усвідомила, що це не варто віднести з втратами і кожен страховик зробив корекцію в їх страхової премії групи”, сказав Антоній Якова, генеральний директор, Apollo Мюнхена медичного страхування. “Я вважаю, що протягом наступних 12 до 24 місяців медичному страхуванню групи перестане бути збитковим бізнесом.”

Однією з причин збільшення медичного страхування стало поліпшення медичної технології, які привели до медичної інфляції зростає більш швидкими темпами, ніж загальна інфляція. Претензії вище для компаній, які пропонують страхування батькам співробітників. Страховики стикаються з більш високим рівнем втрат загальної батьківських претензій формування 60% претензій для компаній, які охоплюють співробітника сімей.

“Крім того, компанії намагаються боротися з цим, поставивши деякі обмеження на обкладинці надається батькам. Деякі компанії навіть почали винятком батьківських кришку з групою переваги”, сказав Санджай Датта, начальника управління охорони здоров’я на страхування ICICI Lombard генерал. “Однак, це збільшення не по всіх напрямках це значною мірою від випадку до випадку”, додав він.

За даними Towers Watson доповіді, деякі компанії вирішили ввести нові функції, такі як доплати механізми для задоволення батьківських претензій, індивідуальний підхід обмеження впливу ризиків і, поклавши під обмеження на певні претензії, внести деякий перепочинок, щоб високі премії

Страхові компанії під тиском, щоб збільшити темпи можливості також почасти тому, що їх попросили регулятором для збільшення резервування по автоцивільної страхових збитків, коли вимоги, виявляється набагато вище, ніж спочатку очікувалося. В результаті, компанії державного сектора, які були агресивні в андеррайтингу бізнесу групи здоров’я почали усвідомлення полів.

Джерело: [Таймс оф Індія]