Вартість будинків престарілих

Факт: 40% людей, що звертаються +65 знадобиться будинок престарілих. Деякі повний робочий день, інші час від часу. Багато будуть потрібні догляд на дому та інші послуги, а також.

Юристи та інші фахівці часто крок творчі способи, щоб не витрачати всі особи активів. Там не існує простого способу. Сумні випадки відбуваються, коли вже надто пізно. Юристи побачити братів і сестер бувають після батька (батьків) були розміщені в будинку престарілих, їх майно швидко виснажуються. Вони радою попереднього планування для захисту активів від будинків престарілих. Ви знайдете активів адвокати захисту в кожному штаті. Здебільшого це Medicaid, які можуть допомогти, якщо структуровані право.

“Одна з найважчих переходів обличчя людей є перехід від самостійного життя у власному будинку жити в довгострокового проживання догляду або” будинок пристарілих “.
NJ Medicaid адвоката ф. Німанн

Ці витрати (як у 2010 р.) для будинків престарілих, допомога житлових приміщень і послуг деяких догляд на дому піднялися на п’ятий рік поспіль і може продовжувати рости, якщо більш довгострокові робочі догляду не може бути знайдено, згідно з новим огляду Genworth Financial.

Окрема кімната в будь-якому будинку престарілих США зараз коштує більше $ 76 000 в рік або $ 209 в день, 17-відсоткове збільшення з 2004 року. Semiprivate номер в будинку престарілих в даний час близька до $ 70000.
В очікуванні того, де ви живете в США – вартість за сприяння життя знімається ще швидше, збільшившись на 25 відсотків з 2004 року на поточний середньому $ 36090 на рік для однієї спальнею. Assisted вартості життя коливалися від рівня $ 4921 на місяць в Нью-Джерсі до найнижчого рівня $ 1981 на місяць в Арканзасі.

Як ви можете сплатити для будинків престарілих?

Medicare
За певних умов обмеженої, Medicare оплачуватиме деякі витрати по догляду за будинком Medicare бенефіціарів, які вимагають кваліфікованих медсестер або реабілітаційних послуг.

федеральна система медичної допомоги незаможним
Medicaid є держава і Федеральної програми, які будуть платити самі витрати по догляду будинок для людей з обмеженими доходами і активами.

Medicaid до адвоката. Габріель Heiser говориться:

“Більшість людей знають, що для того, щоб претендувати на Medicaid охоплення довгострокове перебування в будинку престарілих, мешканець будинку престарілих не може володіти більш ніж на $ 2000 готівкою або інший” рахункових “активів. Але якщо ви заміжня, у однієї чоловік збирається в будинок престарілих, а інший залишилися “в співтоваристві” (тобто, продовжуючи проживати в будинку), скільки можна так званого “співтовариства дружина” зберегти? Ця сума визначається комбінацією обох федеральних і державні закони Medicaid. (Зверніть увагу, що для цих цілей не має значення, під назвою активи в єдиному ім’я дружини будинок престарілих, Спільнота дружина, або спільно в обох імен.) ”

керованої медичної допомоги планів
Керованого медичного плану не допоможе платити за медичну допомогу, якщо в будинок престарілих не має контракту з планом.

особисті ресурси
Близько половини всіх мешканців будинку престарілих оплатити витрати по догляду додому з власних заощаджень.

Medicare Довідкова страхування – або довгострокового страхування
Це приватне страхування.

Medicaid в даний час платить за рахунками більше 50% всіх мешканців будинку престарілих.
У той час як це могло б звучати як хороша річ, подумайте про інших 50% проживають у будинках престарілих, рахунки не оплачуються Medicaid.

Ми радимо шукає порада кваліфікованого Medicaid / Будинок пристарілих адвокатом, перш ніж він вам потрібен.