Ван страхування, надання неправдивої інформації та обгрунтованість політики

Одна величезна проблема в даний час стикаються автомобілісти є вартість автомобілів. З цінами на паливо в лють, підтримувати транспортний засіб став важким завданням. Зокрема, кредитна криза втрутився подальшому походу ціни на все необхідне, в тому числі автомобіль або фургон страхування.

Домашні чотирьох колесах
У спробі знайти спосіб обійти проблему різкого зростання витрат автомобільних, деякі автомобілісти вибрали переключитися на велосипеді, особливо у великих містах, як Лондон. Велосипеди мають численні переваги. Крім економії однієї проблеми палива і його стрімким зростанням вартості, велосипеди легше підтримувати і залучення дешевших страхових премій і не представляють небезпеки для навколишнього середовища. Але велосипеди мають свої власні недоліки. На даний момент вони стають легкою здобиччю для злодіїв, які могли б зриває замки і покінчити з ними за своїм бажанням. Лідер торі Девід Камерун нещодавно був невдалий досвід з велосипедом злодіїв. Тим не менш, велосипедами представити набагато дешевший варіант для автомобілістів. Тим не менш, багато хто воліє їх автомобіль або фургон.

Щоб зберегти фургон або автомобіль на дорозі є відповідна необхідність забезпечити, щоб кожен документація дійсна. Ліцензія та страхового покриття є обов’язковим, серед інших речей. Але більша проблема в тому, що зростання числа автомобілістів шукають більш простий вихід, не купівля кришку. Навіть ван водіїв, чиї транспортні засоби використовуються, щоб тримати бізнес на плаву, як постачання чи торговців, іноді знаходяться охочі.

Незастрахованих автомобілістів і вимагають більш жорстких заходів
Проблема незастрахованих водіїв оцінюється в країну величезні суми грошей кожен рік. Недавні дослідження поставити вартість в 500 млн. фунтів стерлінгів на рік, що страхові фірми кажуть, додає до £ 30 до премій кожного законослухняного автомобіліста.

Той факт, що судимість і штраф штрафи не зупинили автомобілісти ухилення від страхування веде до збільшення попиту на більш жорсткі міри покарання. На цьому тижні Асоціація британських Страхування додавши свій голос до неї, стверджуючи, що штраф штрафи не покривають витрат на кришці втратили до ухилення.

“Штрафів не відображають тяжкості злочину і не виступають в якості достатнім стримуючим фактором, і це мало місце протягом деякого часу”, пояснив прес-секретар тіла, Малкольм Тарлінг, так як він зробив випадок для більш суворі покарання.

Неточна інформація і ваші політики
Ван страхування однаково бачили кілька інших пристроїв знаходяться на службі у водіїв ухиляються від сплати необхідних премій за політику. Є ті, які, в спробі збити ціну, не в змозі дати точну інформацію страховиків щодо їх обставини. Це може варіюватися від приховування інформації про те, хто фактично застрахованого водія до стану свого водійського посвідчення. В одному випадку водій недавно була його політика недійсним, тому що він, як стверджується, що не повідомив страховика, що у нього штрафних балів на його ліцензію. Навіть коли він відчайдушно намагався пояснити, що він зробив повідомити страховика про це При винесенні кришку, вони не могли пригадати про це. Хоча це питання, яке може бути вирішене шляхом перевірки записів, правда в тому, що страховики грають дуже безпечно, тому що шахрайські символи мали в минулому змусили їх заплатити величезне. Уникнути повторення таких неприємні враження не зовсім до місця.

Можливо те, що водії фургонів могли зробити, щоб допомогти зробити їх премій коштувати трохи менше, тим не не розкривають важливу інформацію для страховиків. Вони повинні розкрити свої обставини, в тому числі минулих переконань. Що ще більш важливо, щоб насолодитися дешевим, більш відповідні премії їм потрібно порівняти угод.