Ван страхування керівництво для комерційних автомобілів

Для будь-якої приватної компанії, яка використовує комерційні мікроавтобуси, комерційні страхування є одним з найважливіших рішень, які повинні бути зроблені не тільки швидко, але з розумом. Неправильний вибір ван страхування може в кінцевому підсумку коштуватиме вам тисячі фунтів марно, і при роботі з флотом з транзитних фургонів, фургонів Лутон і т.д. витрати можуть швидко стати неспроможним. Вибір правильного розміру і правильний тип комерційної страховий поліс має життєво важливе значення для вашої компанії і повинні бути ретельно продумані. Пошук за кращими цінами і якістю ван страхування має бути зроблено з широко відкритими очима і різних страхових компаній і політика повинні бути розглянуті.

три загальних комерційних ван страхування вибори

Для більшості британських компаній, які використовують комерційні фургони існує три рівні комерційного страхування фургона, який пропонують широкий спектр захисту і витрат. Залежно від вашого рівня потреб і вашого рахунку витрат цих різних рівнів комерційні страхові поліси пропонують різні рівні корисності.

третій особі лише комерційне страхування автомобіля

‘Третій особі тільки “Найдешевший рівень комерційного страхування Ван, є найнижчою можливою комерційної страхування, які можуть бути використані для фургонів Лутон, транзитних фургонів, та інші види транспортних засобів фургона. Якщо ваша компанія не має такий рівень комерційного страхування або вище, ваш комерційний фургон не може бути на дорозі. Третій особі лише ван страхування покриває збитки і травми, які можуть виникнути в третій стороні, якщо ваш комерційний фургон в аварію. На жаль, це страхування є найдешевшим, тому що він підтримує лише третьою стороною. Збиток, заподіяний вашому Transit Van і ваша компанія водій не поширюється. Це комерційне страхування автомобіля також не поширюється на вогонь, авто-крадіжки або вандалізму. Але для невеликої компанії з судимості водіння найдешевше вибір.

третя пожежа партії і крадіжки комерційного страхування

Третя пожежа партії і крадіжки ван страхування використовується в комбінації з основними Третій страховий поліс партії додавши додатковий рівень безпеки для вашої компанії. Якщо ваш Transit Van або Лутон ван вкрадений або підпалюють, ви застраховані від ушкоджень і втрати Вашого комерційного автомобіля. Щоб отримати страховку ви повинні подати звіт в поліцію, але як тільки це буде зроблено, страховий поліс буде платити Вам за шкоду. Кращі страхові поліси також сплатити судові витрати, щоб допомогти впоратися з адвоката збори, і їх слід розглядати, якщо ваші комерційні фургони використовуються в районах з високим рівнем злочинності.

всеосяжної політики страхового покриття

Всеосяжне кришка все навколо страховий поліс, який захищає від нещасних випадків, авто-крадіжки, пожежі, вандалізму і більшість інших видів збитків незалежно від того, хто її викликав. Цей рівень ван страхування є найбільш дорогим, але у зв’язку з його широким охопленням він є найпопулярнішим страховим полісом для комерційних компаній фургона. Однак ця всеосяжна політика страхове покриття буде мати певні винятки та ексцесів. Ви можете тільки бути в змозі претендувати на певну суму і деяких видів збитків може бути не покриті. Як і у всіх страхових полісів слід уважно прочитати, щоб переконатися, що він відповідає вашим потребам компаній.