Ван страхування аварії залишає дітей поранені і один мертвий

Кількості не виграти не стягується у випадку пред’явлення претензій під час рецесії не злетів.

Загальна сума компенсації претензій значно зросла як спад в економіці Великобританії покинув поради, роботодавців та автомобілісти борються, щоб покрити витрати на виконання правил гігієни та безпеки і простий ремонт.

Дорожньо-транспортні пригоди

З більш автолюбителів невиконання ТО і перевірки безпеки в страху необхідності розщедритися додаткові витрати на ремонт під час кризи, поряд зі збільшенням числа вибоїна пошкодження дорогах Великобританії, попередня стверджує, що кількість ДТП буде рости доведено неправильно.

Даними департаменту транспорту, (ДПФ) показало, що число дорожньо-транспортних пригод у Великобританії скоротилася за рік, що закінчується в березні 2009 року.

Згідно з даними, кількість дорожньо-транспортних пригод знизилося на вісім відсотків з числом загиблих або тих, хто серйозно поранений падіння на дев’ять відсотків.

AA страхування вітав цифри ДПФ.

Падіння цифри хороші новини

Директор AA страхування, Саймон Дуглас сказав: “падіння аварійності є гарною новиною, тим більше що це продовжує довгострокову тенденцію до зниження.”

Директор заявив, що він не був “дуже здивований побачити це”, так як рецесія збентежив використання автомобілів.

Він сказав: “Цього року спостерігається зростання цін на паливо, поряд з іншими вимогами до сімейного бюджету, а також підвищення рівня надмірності, які перешкоджають використанню автомобіля: дійсно, ДПФ відзначає, що обсяги перевезень впали на два відсотки протягом року. ”

Однак, незважаючи на падіння в дорожньо-транспортних пригодах, він зазначив, що спостерігається зростання числа травм у разі пред’явлення претензій, заявивши, що автомобілісти, що беруть участь в дорожньо-транспортні пригоди є “набагато більш схильні зробити особистих претензій травми.”

Ця заява була зроблена після того, як дослідження показали, що не було збільшення у кількості не перемогти ніякої плати у разі пред’явлення претензій у результаті травми. Це можна порівняти з скороченням числа дорожньо-транспортних пригод у Великобританії.

Дані, опубліковані Асоціацією британських страховиків (ABI) показав, що число не виграти не плата претензії за травми склав 9,6 млрд. у минулому році – на 8,8 млрд більше, ніж у 2006 році.

Дуглас заявив, що “ті, що беруть участь в аварії набагато більш схильні зробити особисті претензії травми”, навіть для таких, як травми шийного відділу хребта.

Тим не менш, нещасних випадків на виробництві не може пояснити більшістю не перемогти ніякої плати у разі пред’явлення претензій.

Нещасні випадки на виробництві

Відповідно з юридичною фірмою північному сході, з більш ніж 60 відсотків співробітників, вважаючи, що їх роботодавці менш зосереджені на здоров’я та безпеку на робочому місці в зв’язку з кризою, даючи їм більше турбот, “рецесія може виявитися впливає на кількість нещасних випадків на виробництві “.

Представник від фірми адвокат сказав: “Зрозуміло, що багато підприємств в даний час вживають заходів щодо скорочення витрат, але дуже важливо, щоб безпека робітників не буде порушена.”

Вона додала: «Нещасні випадки на виробництві є звичайним явищем, і навіть в офісі, нещасні випадки можуть і не статися, якщо ви маєте будь-які питання про ваші права, якщо ви постраждали від травми, вам слід звернутися за юридичною консультацією.».