Вантажівка-хау страхових премій вантажівка страхування визначаються

Вантажівка страхування премії розраховуються відповідно з цілим рядом факторів. Ці фактори вантажівка страхування використовуються для визначення фінансового ризику або ймовірність аварії. Багато факторів, які беруться до уваги, є речі, які водій може впливати на в цілях зменшення ставок, таких як історія аварій, а інші фактори, які застрахована особа не має ніякого контролю, такі, як вік.

віку водія
За статистикою, молоді водії і дуже старі водії більш невдачливий. З цієї причини водії у вищих групах ризику віку будуть мати більш високі страхові внески. Найзручніше водії, як правило, у віці від 30 до 65 років.

досвід водіння
Чим більше досвід водіння вантажівки оператор, тим менше ризик їх оцінка буде. Досвід роботи з різним обладнанням і погодних умов властивий ряд років, що оператор був рушійною подібні типи вантажівок.

трудовий стаж
Кількість років, що оператор працював у різних компаніях буде враховуватися як фактор досвіду. Чим більше знайомих певного драйвера з конкретними маршрутами і обладнання, тим менше шансів, що аварія станеться.

історія аварій
Водій, який несе відповідальність за нещасні випадки в минулому, схильні до нещасних випадків у майбутньому. З цієї причини, менше аварій і порушень водій, тим менше їх вантажівка страхова премія буде.

Попереднє покриття
Постачальники Вантажівка страхування може запитати, якщо ви раніше мали страхового покриття. Якщо ви були раніше скасовані з невиплати премії або з андеррайтингу причин, потенційний постачальник захоче дізнатися. Якщо у вас була вантажівка страхування, попередній перевізник може повідомити нові страховиком ваші втрати історії.

років працює в назву
Як і новоприйнятих на роботу водіїв, компанія знову працює в свою назву, швидше за все, мають додатковий тягар управління розвитком. Як компанія стає більш досвідчений керуючий його роботи, в тому числі програм з безпеки, водіїв, дотримання правил, частота втрат і т.д. також, ймовірно, зменшиться.

водіння області
Маршрути водій може впливати на страхові внески. Це визначається середня дорожні умови та інфраструктура, погода в різні сезони, і так далі.

вантаж
Вид вантажу водій здійснює також буде впливати на їх вантажівка страхової премії. Страхування вантажів майже повністю заснована на: вартість вантажу, час чутливості для доставки, потенціал для крадіжки і т.д.

обладнання, яке експлуатується
Значення, вік, і стан устаткування, експлуатованого є визначальним фактором при премії вантажівка страхування. Тим не менш, вік вантажівки часто недоречним, як стан вантажівки залежить від змісту, а також нещодавно встановленого обладнання.

віднімається
Франшиза суму збитку або збитків, які страхувальник несе відповідальність за правило, чим більше франшиза, тим менше страхової премії буде.

точка показники безпеки
Запис власника чи оператора компанії DOT рейтинг безпеки, порушення, Safestat та інспекціях та селекції (МКС-2) забиває гол, і т.д. зазвичай використовується для надання допомоги у визначенні швидкості вантажівка страхування.

системи безпеки та програм
Безпеки для застрахованих вантажівок, таких як попереджувальні наклейки, які корисні для оцінки ризиків. Безпека програми для компаній і безпеки тренінги для водіїв, також корисно.