Вам потрібна допомога автострахування

Автострахування для жінок: від традиційної чоловічої точки зору

Традиційно, жінки були метою багатьох компаній з ряду причин, і це проїхали багато компаній подальшого сегменті ринку свої стратегії. По телевізору ми бачимо багато реклами спрямовані на самок продукти, які стверджують специфічних жіночих переваг. Тенденція в специфічних жіночих продуктів також потрапив в авто-страхової галузі, і є чітка вказівка, чому. Автострахування компаній аналізу даних з дорожньо-автомобільного дійшли висновку, що жінки рідше за все потрапляють в аварії. Природно, тим менше ризик, пов’язаний з жінок-водіїв запропоновано автострахування компанії до розробки політики, конкретно спрямованих на забезпечення потреб цього ринку.

За словами шляховиків статистикою, чоловіки частіше фігурує в дорожньо-транспортних пригодах, ніж їх колеги-жінки. Це вірно, більше чоловіків. За останні п’ять років, чоловіки домінують частку нещасних випадків. Статистика показує, що близько 97 відсотків автомобільних аварій, які призвели до травм або смерті були викликані водії-чоловіки. Тривожним 85 відсотків випадків водіння безрозсудним, 83 відсотків для перевищення швидкості та 89 відсотків в управлінні автомобілем під впливом алкоголю відносять до чоловічому населенню водіння.

Виконання математичних операцій, одна змусили повірити, що жінки є кращими водіями. Я хотів би стверджувати, це, я чоловік, зрештою, але хто я такий, щоб сперечатися з цифрами? Можливо, ми зможемо вирішити це питання з расою або кулачний бій. Справу закрито?

Скільки було тільки для жінок продукти вторглися автопромисловості ринку? Схоже, що є навіть автострахування компаній, які надають, крім стандартного кліщі буфера ремонт, навіть сумочку охоплення. Там навіть бажаних або рекомендованих компанією авторемонтних майстерень взяти пошкоджену належать жінкам автомобіля.

На мою скромну думку, стереотипне “шопоголік” Жінка може стати жертвою, якщо вона не буде обережний, щоб просіяти через цю маркетингову загородження. Так, фільтри і раніше необхідні. Більшість компаній впевнені, щоб заробити на це захоплення і зробить все, щоб забезпечити захоплення жіночого гроші. Треба думати, що компанії все одно доведеться відшкодувати інвестиції, які вони зробили, щоб гендерні маркетингу можливо.

Саме тут ми, безрозсудні водіння чоловіків, бувають з нашими досвідчений рада. Зрештою, у нас є левова частка дорожньо-транспортних пригод. Отже, що ж це середній чоловік повинні запропонувати жіночого населення водіння? Страхування торгові поради, звичайно. Це не буде занадто важко, щоб отримати жіночий вигідного продажу навички збирається.

• Як і будь мудрий покупець, я впевнений, що ви, швидше за все, щоб бути одному, що не побродити по кращим або найнижчими цінами. Найчастіше, досвідчені покупці б просто подивитися в спеціалізовані магазини для своїх потреб і забути про магазини, які обслуговують широке більшість. Тим не менше, я пропоную ухиляються від цієї практики особливо при покупці авто-страхування. Мудрий ціною, це не важко уявити собі традиційні компанії побитті фахівця.

• Ви можете також спробуйте подивитися на веб-сайти порівняння при спробі отримати автострахування цитати. Незалежно від статі, ці веб-сайти порівняння дозволяє користувачеві аналізувати всі входи і виходи пропозицій від різних авто-страхових компаній. Ви побачите відмінності.

• Там більше ніж один спосіб шкіри кішки. Жінка може також скористатися перевагами більш низьких автострахування ставок, що надаються компаніями для всіх клієнтів. Стандартні пропозиції можуть включати:

• Отримання більш низькими ставками, погодившись на пробіг кришкою. Якщо жінка або будь-який автовласник витрачає менше часу на дорогу, шанс на зустріч аварії йде вниз.

• Оскільки крадіжки або злому автомобіля завжди буде під загрозою, маючи адекватної системи безпеки встановлені і парковка для автомобіля повинен підштовхнути швидкості вниз.

Знову ж, жінки не повинні думати про автострахування занадто натягнуто і обмежуються його і її. Вони не повинні позбавляють себе можливості отримати найкраще справу.